Tunisko – Čile 36:30 (kon.) | Srbsko – Brazília 22:24 (kon.) | Island – Bahrajn 36:18 (kon.)
Maďarsko – Katar 32:26 (kon.) | Nórsko – Rakousko 34:23 (kon.) | Rusko – Nemecko 22:22 (kon.)
Chorvátsko – Macedónsko 31:22 (kon.) | Argentína – Egypt 20:22 (kon.) | Dánsko – Saudská Arábia 34:22 (kon.)
Francúzsko – Korea 34:23 (kon.) | Španielsko – Japonsko 26:22 (kon.) | Švédsko – Angola 37:19 (kon.)
Nórsko
34:23 (16:13)
Rakousko
cz Pondelok 14.01.2019, 17:30 • Jyske Bank Boxen, Herning - Dánsko • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina C
    60
    Na závěr utkání si zastřílí i méně vytěžovaní hráči! Blonz z rychlého brejku překonal rakouského gólmana a svou trefou několik setin před koncem ukončuje dnešní mač. (34:23)
    60
    Tangen po další střele ze středu během dvou minut kompletuje hattrick! (33:23)
    59
    Dělová rána ze středu hřiště od Tangena a další gól pro Nory, kteří už oslavují další vítězství ve skupině! (32:23)
    58
    Tangen z rychlého brejku pohodlně skóruje. (31:23)
    56
    Rakušané se chtějí dostat ještě zpátky do hry. Třetí rychlý gól hráčů ze střední Evropy dává Herburger. (30:23)
    56
    Weber sebejistě zakončuje trestný hod do pravé šibenice. (30:22)
    54
    Dělová rána Zivkovice pod břevno znamená jednadvacátý gól pro Rakousko! (30:21)
    54
    Využívá rakouské ztráty a pohodlně pálí do prázdné branky. (30:20)
    53
    Rakouská odpověď je velmi rychlá, už je to zase o devět. (29:20)
    52
    Pas za obranu našel Wagnera, který dokázal nadějnou akci Rakušanů zdárně zakončit. (28:20)
    52
    Myrhol využívá početní výhody a v pádu překonává rakouského gólmana. (28:19)

51
    Herburger ukázkově trefil svého protihráče ve hře loktem do obličeje a půjde si sednout na dvě minuty na trestnou lavici. (27:19)
    50
    Dicker ukazuje, proč si zasloužil být dodatečně nominovaný. Z levého křídla naskočil do brankoviště, kde přízemní střelou překonal norského gólmana. (27:19)
    49
    Sagosen z osy hřiště prostřelil rakouského gólmana. (27:18)
    48
    Myrholova střele po rychlé brejku Norů končí v brance rakouského gólmana! Norové vedou už o osm gólů! (26:18)
    47
    Bozovic skóruje po střele ze středu. (25:18)
    45
    Johannessen z rychlého brejku nezaváhal a dobíhajícího Marinovice překonal. (25:17)
    44
    Norové se prosazují z rychlého brejku. Navíc se jeden z Norů odejde na dvě minuty na trestnou lavici. (24:17)
    42
    Weber po faulu na Zivkovice proměňuje trestný hod. (23:17)
    41
    Gullerud dostal dobrou přihrávku za obranu a dává svůj druhý gól v jedné minutě. (23:16)
    41
    Gullerud v početní výhodě skóruje ze středu hřiště. (22:16)

40
    Vyloučení v týmu Rakousko (Boris Zivkovic). (21:16)
    39
    Frimmel z rychlého brejku trefil vnitřní stranu břevna, od kterého se míč odrazil do branky. (20:16)
    37
    Göran S. Johannessen razantní střelou překonává rakouského brankáře. Rakušanům začíná téct do bot, čas navíc rychle utíká. (20:15)
    36
    Rychlý gól Rakušanů. (19:15)
    35
    Doplňuje svůj zisk míče i gólem ze strany a posílá Norsko do pětigólového náskoku! (19:14)
    33
    Náskok Norů je zpátky! Johannessen gólově zakončuje rychlý protiútok. (18:14)
    32
    Sagosen využil početní nevýhody Rakušanů, kdy Zeiner zůstal po útoku ležet na zemi a poměrně jednoduše si došel pro branku z osy hřiště. (17:14)
    31
    Bozovic stojí na konci dlouhé kombinace u norského brankoviště a z nějakých devíti metrů skóruje trefou k levé tyči. (16:14)
    30
    Weber střelou o zem podstřeluje norského gólmana! (16:13)
    28
    Göran S. Johannessen napodruhé překonal rakouského Marinoviče a poprvé v zápase navyšuje norské vedení o čtyři body. (16:12)
    26
    Magnus Jöndal se prosazuje z rychlého brejku a navyšuje norský náskok zpět na tři branky. (15:12)
    26
    Bozovič dělovkou z dálky skóruje! (14:12)
    25
    Göran S. Johannessen ukončuje dvouminutovku bez gólů povedeným nájezdem přes rakouskou obranu. (14:11)
    22
    Jeden z Norů se po nájezdu z rohu gólově prosazuje! (13:11)
    22
    Rakušané snižují! (12:11)
    21
    Sander Sagosen proměňuje sedmičku razantní střelou k levé tyči. (12:10)
    19
    Kristian Björnsen dobrou střelou z křídla překonal rakouského brankáře a dává gól! (11:10)
    18
    Rakušané opět skórují! Je srovnáno! (10:10)
    18
    Sagosen posílá Norsko zpět do vedení. (10:9)
    17
    Druhý rychlý brejk rakouských hráčů a druhý gól. Tentokrát v podání Bilyka! (9:9)
    17
    Rychlý brejk Rakušanů končí gólem! (9:8)

16
    Hermann fauloval svého soupeře příliš tvrdě a teď si odbude zasloužený trest. (9:7)
    14
    Z dobré pozice na křídle neváhá, klamavým pohybem obchází svého protihráče a střelou o zem posílá Nory do dvoubrankového vedení. (9:7)
    13
    Myrhol z rychlého brejku dává další snadnou norskou branku. (8:7)
    13
    Weber dnes hraje skvěle a po střel z křídla si připisuje další gól. (7:7)
    12
    Magnus Jöndal v rychlém brejku neváhá a skóruje. (7:6)
    11
    Wagner se štěstím procpal míč až do norské branky. (6:6)
    11
    Norové skórují a opět si berou své vedení. (6:5)
    9
    Rakušané opět vyrovnávají. (5:5)
    8
    Magnus Jöndal z rohu hřiště skóruje trefou k levé tyči. (5:4)

8
    Johanessen fauloval svého protihráče až moc tvdě a půjde si sednout na trestnou lavici. (4:4)
    7
    Weber po faulu na Zeinera proměňuje sedmičku o zem a opět srovnává. (4:4)
    6
    Norové jdou opět do vedení, po nepřesné útoku Rakušanů teď navíc budou mít možnost utéct už o dva góly. (4:3)