Tunisko – Čile 36:30 (kon.) | Srbsko – Brazília 22:24 (kon.) | Island – Bahrajn 36:18 (kon.)
Maďarsko – Katar 32:26 (kon.) | Nórsko – Rakousko 34:23 (kon.) | Rusko – Nemecko 22:22 (kon.)
Chorvátsko – Macedónsko 31:22 (kon.) | Argentína – Egypt 20:22 (kon.) | Dánsko – Saudská Arábia 34:22 (kon.)
Francúzsko – Korea 34:23 (kon.) | Španielsko – Japonsko 26:22 (kon.) | Švédsko – Angola 37:19 (kon.)
Švédsko
37:19 (19:14)
Angola
cz Pondelok 14.01.2019, 20:30Majstrovstvá sveta mužov • Skupina D

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:58:26)

Je konec! Švédsko zvládlo dnešní duel s Angolou a poráží afrického soupeře vysoko 37:19! V prvním poločase se Angola ještě docela držela a zaostávala jen o pět branek! Ve druhé půli už však africký celek přidal jen pět gólu a Švédsko s přehledem navýšilo svůj náskok. V závěru zcela dominovalo a jeho střelecký účet se zastavila na čísle 37!

Konec zápasu. (37:19)
    60
    V samotném závěru utkání si na pěknou přihrávku naběhl Sibo a uklidil íč do sítě. (37:19)
    60
    Zachrisson dostal přihrávku do úniku a střelou o zem přidal další gól. (37:18)
    59
    A. Nilsson setřásl hned tři obránce, kteří mu dýchali na záda a v pádu dokázal zavěsit. (36:18)
    58
    Nascimento se klamavým pohybem zbavil obránce a prostřelil brankáře. (35:18)
    57
    Jeppsson dostal přihrávku na levou stranu a dělovkou pod břevno přidal další zásah. (35:17)
    56
    Zachrisson se na druhé straně uvolnil na pravém křídle a obloučkem překonal vyběhnutého brankáře. (34:17)
    55
    Nascimento dostal přihrávku na levou stranu a zakončil přímo pod břevno. (33:17)
    54
    Náskok Švédska se stále navyšuje! Krásnou dělovkou ze sedmimetrového hodu se prosadil Tollbring. (33:16)
    53
    Naopak Švédům spadne do branky opravdu všechno! V pádu se z otočky prosadil Wanne. (32:16)

51
    Angola se v útoku hodně trápí! Africký celek se znovu snažil zakončit, ale už nefunguje ani přesnost. (31:16)
    50
    Navíc přichází další zásah Švédska a deset minut před koncem zápasu máme zaděláno na pořádný debakl. (31:16)

49
    Sebo se tlačil mezi dva obránce Švédska, jenže ti mu nedali prostor a připravili Angolu o míč. (30:16)
    48
    Švédové pokračují ve skvělém výkonu a přidávají třicátou branku! Jejím autorem je Andersson. (30:16)
    48
    Na druhé straně dostal prostor na středu Andersson a rychlým švihem překonal brankáře. (29:16)

47
    Africký celek se usadil na polovině soupeře, dlouho si hledal prostor k zakončení, nicméně obrana Švédska hraje skvěle. (28:16)
    46
    Švédsko hraje ve velké pohodě! Zachrisson tentokrát zakončil svůj únik po pravém křídle. (28:16)