Nîmes – Lille 2:3 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 3:0 (kon.)
OGC Nice
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 16.12.2018, 17:00 • Allianz Riviera, Nice • Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo
    63. Červená karta po 2. žluté

63
    Červená karta také na druhé straně! Yannis Salibur už měl na své kontě žlutý trest z prvního poločasu, nyní nešetrně zajel do Cypriena a musí hřiště předčasně opustit.
    59. Červená karta

59
    Yannis Salibur posílal míč ideálně od rohového praporku do středu vápna. Berić však sice hlavičkovat nedokázal, ale akce ještě pokračovala. Berić se po parádní přihrávce dostal za obranu a dokázal ho zastavit jen za cenu červené karty Christophe Hérelle.

54
    Ole Selnaes nebezpečně zajel podrážkou napřed do Waltere a vidí za to žlutou kartu od hlavního rozhodčího.

45+3
    Allan Saint-Maximin už je za postranní lajnou připraven pokračovat ve hře. Příliš času již do konce prvního poločasu nezbývá, navíc po faulu na hranici vápna dostává žlutou kartu Attal.

36
    Ani s přibývajícím časem se brankové šance neobjevují. Salibur na polovině trávníku zatáhl za dres unikajícího Cypriena a vidí žlutou kartu.

31
    Christophe Hérelle je odměněn za tvrdý souboj s Dionym žlutou kartou. Stoper Nice je prvním potrestaným hráčem zápasu.

Vít Schück

Góly: 82. Cyprien (pen.) – 55. Diony

Karty:   31. Hérelle (NIC), 45+3. Attal (NIC) – 36. Salibur (SET), 54. Selnaes (SET)   63. Salibur (SET)   59. Hérelle (NIC)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:20.
    OGC Nice: Benítez – Attal, Hérelle, Dante (C), M. Sarr – Tameze (73. Srarfí), Walter, Cyprien – Lees-Melou, Ganago, Saint-Maximin.
    Náhradníci: Clementia – Coly, Burner, Boscagli, Danilo, Srarfí, Sacko.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Polomat (90. Abi), Saliba, Perrin (C), Kolodziejczak – Selnaes, M'Vila – Salibur, Monnet-Paquet, Berić (67. Nordin) – Diony (78. Gueye).
    Náhradníci: Moulin – M. Camara, Dioussé, Gueye, Nordin, Abi, Tshibuabua.

Rozhodca: Léonard – Lang, Hebrard