Cercle Bruggy – Antverpy 0:3 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 1:1 (kon.) | Gent – Eupen 2:0 (kon.)

Antverpy právě vstřelily branku!
    Necelých deset minut hry po začátku druhého poločasu přidává celek Antverp další branku. Tentokrát se prosazuje ránou, která se odrazila od tyčky LIOR REFAELOV.
    40. William Owusu Acheampong - 0:2

40
    Po rychlé akci proměnil centr spoluhráče před bránou v druhý gól svého celku. Trefil se z bezprostřední blízkosti WILLIAM OWUSU ACHEAMPONG.
    12. Lior REFAELOV - 0:1

12
    S přehledem proměněná penalta, míč poslal přesně k tyčce LIOR REFAELOV. Gólman skončil na druhou stranu.