Eibar – Levante 4:4 (kon.) | Huesca – Real Madrid 0:1 (kon.) | Sociedad – Valladolid 1:2 (kon.)
Real Betis – Rayo Vallecano 2:0 (kon.)
SD Eibar
4:4 (1:2)
Levante UD
Nedeľa 09.12.2018, 12:00 • Estadio Municipal de Ipurua • Španielska LaLiga • 15. kolo

V tomto zápase bohatom na góly mali lepšie aj slabšie chvíľky oba z týmov. Do zápasu vstúpili lepšie domáci. Po čase sa ale hostia chytili a dokázali streliť 2 góly. Polčasová prestávka hráčom Levante vôbec nepomohla a dostali 3 rýchle góly na začiatku druhého polčasu. Druhá polovica druhého polčasu sa otočila v prospech Levante a Eibar si nechal streliť 2 góly. Hostia si nakoniec odnášajú aspoň jeden bod z tohto stretnutia. (13:59:11)

90+4

90+3
    Eibar záver zápasu nezvládol a dovolil hosťujúcemu týmu dať vyrovnávajúce góly.
    90+1. Borja Mayoral (LVN) - 4:4

90+1
    Levante dalo gól!
    Po centri z pravej strany na zadnú žrď sa dostal k lopte MAYORAL a z metra vrazil loptu do odkrytej brány.

90
    Žltú kartu dostáva José Ángel Valdés (SD Eibar).

89
    Ich akcie ukončil útočný faul a Levante má možnosť založiť útok rozohrávkou na vlastnej polovici.

88
    Eibar sa opäť usadil na polovici hostí a skúšajú pridať ešte jeden gól na záver zápasu.

87
    Eibar založil rýchli protiútok a hráči domácich sa dostali až pred bránu Levante. Strelecký pokus z veľkého uhla musel zlikvidovať Oier Olazábal.

86
    Enis Bardhi zahrával roh. Jeho center sa mu vrátil a tak skúsil ešte jeden, ktorý bol tiež nepresný a k lopte sa dostal Eibar.

85
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Toňo, prichádza Emmanuel Boateng.

84
    Eibar sa usadil na súperovej polovici ihriska a z útočných akcií nepoľavujú aj napriek tomu že vyhrávajú.

82
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Iván Ramis, prichádza Anaitz Arbilla.

81
    Po odpískanom faule a žltej karte bude zahrávať Eibar štandardku z veľkej vzdialenosti.

80
    Žltú kartu dostáva José Campaña (Levante UD).

79
    Levante zahráva rohový kop na prednú žrď. Tam bol už pripravený brániaci hráč a loptu odvratil od svojej brány.

78
    Striedanie v tíme SD Eibar: z ihriska odchádza Sergi Enrich, prichádza Kike García.

77
    Eibar sa pri rozohrávke autového vhadzovanie vôbec neponáhľa a začínajú zdržovať čas.

76
    Pablo De Blasis sa snažil potiahnuť akciu po pravej strane. Obrancovia Levante sa zaskočiť nedali a vytlačili ho mimo ihriska.

Martin Schlosser

Góly: 7. Enrich, 56. Escalante, 60. Charles (pen.), 65. Charles – 9. Morales, 24. Suárez Pier, 74. Toňo, 90+1. B. Mayoral

Karty:   75. Escalante (EIB), 90. Ángel Valdés (EIB) – 1. Toňo (LVN), 80. Campaña (LVN)

SD Eibar: Riesgo – Peña, P. Oliveira, Ramis (C) (82. Arbilla), Ángel Valdés – Orellana (71. De Blasis), Escalante, Diop, Cucurella – Charles, Enrich (78. Kike García).
    Náhradníci: Areitio – S. Álvarez, Arbilla, Cardona, Bigas, De Blasis, Kike García.

Levante UD: Olazábal – Cabaco (69. Coke), Chema, Suárez Pier – Jason, Campaña, E. Bardhi, Toňo (85. E. Boateng) – Martí (68. B. Mayoral), Rochina – Morales (C).
    Náhradníci: Aitor Fernández – Coke, E. Boateng, Simon, Prcić, B. Mayoral, Luna.