Toronto – Columbus 4:2 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 4:5 (po pr.)
Montreal – Washington 4:5 (po pr.) | Ottawa – Florida 5:7 (kon.) | St. Louis – LA Kings 0:2 (kon.)
Nashville – Tampa Bay 3:2 (kon.) | Calgary – Vegas 7:2 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 3:6 (kon.)
Ottawa Senators
5:7 (1:3, 2:3, 2:1)
Florida Panthers
cz Utorok 20.11.2018, 01:38 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

59:47
    DeMelo, ve snaze zastavit soupeře, se dopustil faulu a za podražení odchází na trestnou lavici.

58:30
    Ottawa zkouší hru bez brankáře.
    58:20 Mike HOFFMAN - 5:7

via Gfycat

58:20
    Florida právě vstřelila branku!
    Je nejspíš rozhodnuto! Stone neprotlačil přihrávku do pravého kruhu na Duchena, který mohl zakončit do poloodkryté branky. Hosté toho využili k rychlému protiútoku, Lammikko zavezl puk do útočného pásma a přihrál do levé strany MIKU HOFFMANOVI, který po kličce do bekhendu obhodil McKennu. Asistence: Juho Lammikko, Jonathan Huberdeau.

54:55
    Matheson poslal puk přes plexisklo ve vlastním pásmu! Obrovská chyba, která znamená další vyloučení.

53:16
    Obetavymi obrannymi zakroky se snazi hosté pomoci svému brankáři. Hra je přerušena a bude se vylučovat. Huberdeau odchází na trestnou lavici za hákování.
    49:30 Brady TKACHUK - 5:6

49:30
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Domácí střílí kontaktní gól! Reimer sice dokázal vyrazit puk letící do branky svou lapačkou, ale vleže už nemohl nijak zasáhnout proti dorážce BRADYHO TKACHUKA! Asistence: Mark Stone, Chris Tierney.
    46:35 Zack SMITH - 4:6

46:35
    ZACK SMITH se prodral do brankoviště Reimera a srazil přihrávku Ryana zpoza do branky za záda brankáře, který se sice snažil protestovat, ale branka padla legálním způsobem. Asistence: Bobby Ryan, Mark Borowiecki.

36:29
    Střídání v týmu Ottawa Senators: ze hřiště odchází Craig Anderson, přichází Mike McKenna.
    36:29 Frank VATRANO - 3:6

36:29
    Hosté se dostali do rychlého útoku a FRANK VATRANO, najíždějící si na levé straně, zužitkoval přesnou přihrávku z pravého kruhu od Lammikka. Anderson byl bez šance. Asistence: Juho Lammikko.

35:28
    A bude se vylučovat. Bobby Ryan jde na trestnou lavici za hrubost. Ale vylučuje se i na straně Floridy, McCann dostal dvě minuty za krosček.

33:24
    Střídačka Floridy se dopustila chyby. Hosté hráli v šesti a dvě minuty odsedí Ekblad.
    28:49 Micheal HALEY - 3:5

28:49
    Přestřelka pokračuje! Florida si opět vypracovala dvougólový náskok, když Lammikkovu přihrávku zpoza branky pohotově MICHEAL HALEY poslal z mezikruží za záda brankáře Andersona. Asistence: Juho Lammikko, Aaron Ekblad.
    24:39 Drake BATHERSON - 3:4

24:39
    Jestli v první třetině Florida využila přesilovku rychle, Ottawa do dokázala bleskově! Duchene poslal kotouč na pravou stranu brankoviště, odkud DRAKE BATHERSON tečoval puk za záda Reimera. Asistence: Matt Duchene, Maxime Lajoie.

24:32
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Jared McCann – 2 min., sekání).
    21:32 Matt DUCHENE - 2:4

21:32
    Velká chyba brankáře Reimera, který chtěl za brankou rozehrát, ale puk poslal jen k Bathersonovi, jenž našel před brankou MATTA DUCHENA, který do odkryté klece snižuje na 1:2. Asistence: Drake Batherson.
    20:00 Jevgenij DADONOV - 1:4

20:00
    Jak ukazují opakované záběry, JEVGENIJ DADONOV dorazil puk za záda Andersona včas a Florida navyšuje své vedení na 4:1! Asistence: Aleksander Barkov, Aaron Ekblad.

20:00
    Rozhodčí musí k videu! Florida vstřelila branku, ale ve stejné chvíli zazněla siréna!

18:13
    Vincent Trocheck je vážně zraněný! Nemůže se postavit na vlastní nohy, při souboji u mantinelu nechal při dopadu pravou nohu pod sebou a koleno si vykroutil do nepřirozené polohy.

Podle dostupných informací byla první třetina byla ukončena kvůli vážným zdravotním problémům některého z diváků.

16:23
    Oba týmy odešly do kabin. Podle všeho byla předčasně ukončena první třetina. Zjišťujeme podrobnosti.

16:23
    Přesilovku si po komerční pauze zahrají domácí. Dvě minuty za hákování odpyká Matheson.
    11:03 Jared MCCANN - 1:3

11:03
    Velká chyba v obraně Ottawy! Vysoký oblouček z obranné třetiny hostů dopadl na útočnou modrou čáru, kde trestuhodně nechali dva obránci Senators doslova volnou dálnici pro JAREDA MCCANNA, který se puku zmocnil, sjel si mezi kruhy a prostřelil Andersona. Asistence: Dryden Hunt.
    06:35 Aleksander BARKOV - 1:2

via Gfycat

06:35
    Hosté velmi rychle využívají přesilovku! ALEKSANDER BARKOV se před brankou Andersona dostal k dorážce po střele Trochecka z pravého kruhu a dostal kotouč za záda bezmocného domácího brankáře. Asistence: Vincent Trocheck, Keith Yandle.

06:17
    Bude se poprvé vylučovat. Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Tkachuk a Florida si po komerční přestávce zahraje přesilovku.
    04:44 Troy BROUWER - 1:1

04:44
    Panteři rychle vyrovnávají! Po nahození do útočného pásma předvedli povedený forčeking, puk se dostal před branku k Lammikkovi, který prudkou přihrávkou našel na pravé straně TROYE BROUWERA, jenž z první zaklidil kotouč do branky.
    01:53 Matt DUCHENE - 1:0

via Gfycat

01:53
    Perfektní přihrávkou přes střední pásmo našel Jaroš MATTA DUCHENA, který se dokázal mezi kruhy uvolnit od obránce a po kličce do strany přehodil brankáře Floridy! Asistence: Christian Jaroš, Thomas Chabot.

Jan Vojkůvka

Góly a asistencie: 2. Duchene (Jaroš, Chabot), 22. Duchene (Batherson), 25. Batherson (Duchene, Lajoie), 47. Z. Smith (B. Ryan, Borowiecki), 50. B. Tkachuk (Mark Stone, Tierney) – 5. Brouwer (Lammikko), 7. Barkov (Trocheck, Yandle), 12. McCann (Hunt), 20. Dadonov (Barkov, Ekblad), 29. Haley (Lammikko, Ekblad), 37. Vatrano (Lammikko), 59. Hoffman (Lammikko, Huberdeau)

Ottawa Senators: C. Anderson (37. McKenna) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Borowiecki, Jaroš – Batherson, Duchene (A), Bødker – Mark Stone (A), White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Dzingel – Pyatt, Z. Smith (A), Pääjärvi.
    Florida Panthers: Reimer (Luongo) – Ekblad (A), Matheson, Petrovic, Yandle, Weegar, Pysyk – Hoffman, Barkov (C), Dadonov – Bjugstad, Trocheck, Huberdeau – Vatrano, McCann, Hunt – Brouwer, Lammikko, Haley.

Rozhodca: Nicholson, Charron – Daisy, Nansen