Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.) | Gruzínsko – Kazachstan 2:1 (kon.) | S. Macedónsko – Gibraltar 4:0 (kon.)
Lichtenštajnsko – Arménsko 2:2 (kon.)
Lichtenštajnsko
2:2 (1:1)
Arménsko
cz Pondelok 19.11.2018, 20:45 • Rheinpark Stadion, Vaduz • Liga národov UEFA - Liga D • Skupina 4
    85. Aleksandre KARAPETJAN - 2:2

85
    Arménie právě vstřelila branku!
    Z vytrvalého tlaku resultuje zasloužené vyrovnání na 2:2! ALEKSANDRE KARAPETJAN se postavil před obrannou řadu Lichtenštejnců a vynikající Ghazarjanův centr z levého křídla přesměroval hlavou do sítě.
    47. Nicolas HASLER - 2:1

47
    Lichtenštejnsko právě vstřelilo branku!
    Vynikající nástup do druhé půle od Lichtenštejnska, které orámovalo přestávku dvěma góly! Obrovskou hrubku v rozehrávce udělal Harojan, který nejistou přihrávkou z první namazal NICOLASI HASLEROVI. Ten se nelekl vybíhajícího gólmana a otočil stav na 2:1.
    44. Marcel BÜCHEL - 1:1

44
    Domácí chvíli před odchodem do šaten parádně vyrovnávají na 1:1! Quintans z první sklepl balón na osu hřiště, odkud z dálky vypálil MARCEL BÜCHEL a balón se krásně vytočil do pravého horního rohu Avagjanovy brány.
    9. Sargis ADAMJAN - 0:1

9
    Hosté se v deváté minutě dostávají do vedení! Gagik Daghbašjan si na levé straně narazil s Mchitarjanem a bravurně odcentroval na hlavu SARGISE ADAMJANA, na jehož zakončení do protipohybu neměl brankář Benjamin Büchel šanci dosáhnout.

Michal Břuchanský

Góly: 44. Büchel (Quintans), 47. Hasler – 9. Adamjan (Daghbašjan), 85. Karapetjan (Ghazarjan)

Karty:   59. Rechsteiner (LIC), 67. Büchel (LIC) – 73. Hambartsumjan (ARM)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:9. Střely mimo: 4:10. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 13:18.
    Lichtenštajnsko: B. Büchel – Rechsteiner (88. Arakeljan), Quintans (83. Eberle), Hofer – Meier, Sele (57. Martin Büchel), Polverino (C), Göppel – Hasler, Salanović, Marcel Büchel (62. Brändle).
    Náhradníci: Majer, Lo Russo – Brändle, Kaufmann, Malin, Erne, Martin Buchel, Eberle, Sele, S. Wolfinger, M. Wolfinger.

Arménsko: Avagjan – Hambartsumjan, Harojan, Chačaturov, Daghbašjan – Grigorjan, Hovsepjan (72. Karapetjan) – Adamjan, Mchitarjan (C), Ghazarjan – Movsisjan.
    Náhradníci: Beglarjan, Airapetjan – Voskanjan, Hajrapetjan, E. Malakjan, Arakeljan, G. Malakjan, Karapetjan, Hovhannisjan, Petrosjan, Barseghjan, Kartašjan.

Rozhodca: Durieux – Da Costa, Becker (všichni LUX)