Velká cena Valencie - Moto3 | Vítěz: C. Öncü (KTM) (kon.) | | | Velká cena Valencie - Moto2 | Vítěz: M. Oliveira (KTM) (kon.) | | | Velká cena Valencie - MotoGP | Vítěz: A. Dovizioso (Ducati) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena Valencie - Moto3
Vítěz: C. Öncü (KTM)
Aleš Pur
Konečné pořadí MS:
1. Jorge Martín (ESP/Honda) - 260 bodů
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 218 bodů
3. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) - 214 bodů
4. Enea Bastianini (ITA/Honda) - 177 bodů
5. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) - 151 bodů
6. Arón Canet (ESP/Honda) - 128 bodů
7. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) - 116 bodů
8. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 116 bodů
9. Albert Arenas (ESP/KTM) - 107 bodů
10. Marcos Ramírez (ESP/KTM) - 102 bodů
Pořadí v cíli:
1. Can Öncü (TUR/KTM) 43:06,370 min
2. Jorge Martín (ESP/Honda) +4,071 s
3. John McPhee (GBR/KTM) +6,130 s
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) +12,897 s
5. Enea Bastianini (ITA/Honda) +14,735 s
6. Jaume Masià (ESP/KTM) +21,984 s
7. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +26,641 s
8. Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda) +30,758 s
9. Marcos Ramírez (ESP/KTM) +33,411 s
10. Celestino Vietti (ITA/KTM) +39,008 s
11. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +42,332 s
12. Stefano Nepa (ITA/KTM) +48,931 s
13. Raúl Fernández (ESP/KTM) +54,434 s
14. Andrea Migno (ITA/KTM) +54,585 s
15. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +56,424 s
16. Kazuki Masaki (JPN/KTM) +57,222 s
17. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) +1:00,541 min
18. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +1:35,093 min
19. Darryn Binder (RSA/KTM) +1 kolo
20. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +1 kolo
Neklasifikováni:
Vicente Pérez (ESP/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM), Tony Arbolino (ITA/Honda), Izam Ikmal (MAL/Honda), Albert Arenas (ESP/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Dennis Foggia (ITA/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Alonso López (ESP/Honda), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo:
Tony Arbolino (ITA/Honda) - 1:51,172 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Jorge Martín (ESP/Honda)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
16. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 18. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Jorge Martín (ESP/Honda)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
18. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 15. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
3. Jorge Martín (ESP/Honda)
4. John McPhee (GBR/KTM)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
18. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 12. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
3. Jorge Martín (ESP/Honda)
4. John McPhee (GBR/KTM)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
17. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 9. kole:
1. Tony Arbolino (ITA/Honda)
2. Can Öncü (TUR/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Jorge Martín (ESP/Honda)
5. John McPhee (GBR/KTM)
6. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), John McPhee (GBR/KTM)
2. řada: Can Öncü (TUR/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
3. řada: Marcos Ramírez (ESP/KTM), Jakub Kornfeil (CZE/KTM), Albert Arenas (ESP/KTM)
4. řada: Raúl Fernández (ESP/KTM), Alonso López (ESP/Honda), Vicente Pérez (ESP/KTM)
5. řada: Jorge Martín (ESP/Honda), Enea Bastianini (ITA/Honda), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
6. řada: Jaume Masià (ESP/KTM), Dennis Foggia (ITA/KTM), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda), Celestino Vietti (ITA/KTM)
8. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM), Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
9. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda), Philipp Öttl (GER/KTM)
10. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Izam Ikmal (MAL/Honda)
1. Jorge Martín (ESP/Honda) - 260 bodů
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) - 218 bodů
3. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) - 214 bodů
4. Enea Bastianini (ITA/Honda) - 177 bodů
5. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) - 151 bodů
6. Arón Canet (ESP/Honda) - 128 bodů
7. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) - 116 bodů
8. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) - 116 bodů
9. Albert Arenas (ESP/KTM) - 107 bodů
10. Marcos Ramírez (ESP/KTM) - 102 bodů
Pořadí v cíli:
1. Can Öncü (TUR/KTM) 43:06,370 min
2. Jorge Martín (ESP/Honda) +4,071 s
3. John McPhee (GBR/KTM) +6,130 s
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) +12,897 s
5. Enea Bastianini (ITA/Honda) +14,735 s
6. Jaume Masià (ESP/KTM) +21,984 s
7. Niccolò Antonelli (ITA/Honda) +26,641 s
8. Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda) +30,758 s
9. Marcos Ramírez (ESP/KTM) +33,411 s
10. Celestino Vietti (ITA/KTM) +39,008 s
11. Ajumu Sasaki (JPN/Honda) +42,332 s
12. Stefano Nepa (ITA/KTM) +48,931 s
13. Raúl Fernández (ESP/KTM) +54,434 s
14. Andrea Migno (ITA/KTM) +54,585 s
15. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) +56,424 s
16. Kazuki Masaki (JPN/KTM) +57,222 s
17. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) +1:00,541 min
18. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) +1:35,093 min
19. Darryn Binder (RSA/KTM) +1 kolo
20. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +1 kolo
Neklasifikováni:
Vicente Pérez (ESP/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM), Tony Arbolino (ITA/Honda), Izam Ikmal (MAL/Honda), Albert Arenas (ESP/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Dennis Foggia (ITA/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Alonso López (ESP/Honda), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
Nejrychlejší kolo:
Tony Arbolino (ITA/Honda) - 1:51,172 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 21. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Jorge Martín (ESP/Honda)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
16. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 18. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Jorge Martín (ESP/Honda)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
18. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 15. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
3. Jorge Martín (ESP/Honda)
4. John McPhee (GBR/KTM)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
18. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 12. kole:
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
3. Jorge Martín (ESP/Honda)
4. John McPhee (GBR/KTM)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
---
17. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Pořadí po 9. kole:
1. Tony Arbolino (ITA/Honda)
2. Can Öncü (TUR/KTM)
3. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
4. Jorge Martín (ESP/Honda)
5. John McPhee (GBR/KTM)
6. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), John McPhee (GBR/KTM)
2. řada: Can Öncü (TUR/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
3. řada: Marcos Ramírez (ESP/KTM), Jakub Kornfeil (CZE/KTM), Albert Arenas (ESP/KTM)
4. řada: Raúl Fernández (ESP/KTM), Alonso López (ESP/Honda), Vicente Pérez (ESP/KTM)
5. řada: Jorge Martín (ESP/Honda), Enea Bastianini (ITA/Honda), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
6. řada: Jaume Masià (ESP/KTM), Dennis Foggia (ITA/KTM), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda), Celestino Vietti (ITA/KTM)
8. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM), Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
9. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda), Philipp Öttl (GER/KTM)
10. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Izam Ikmal (MAL/Honda)
1. řada: Tony Arbolino (ITA/Honda), Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda), John McPhee (GBR/KTM)
2. řada: Can Öncü (TUR/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
3. řada: Marcos Ramírez (ESP/KTM), Jakub Kornfeil (CZE/KTM) Albert Arenas (ESP/KTM)
4. řada: Raúl Fernández (ESP/KTM), Alonso López (ESP/Honda), Vicente Pérez (ESP/KTM)
5. řada: Jorge Martín (ESP/Honda), Enea Bastianini (ITA/Honda), Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
6. řada: Jaume Masià (ESP/KTM), Dennis Foggia (ITA/KTM), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
7. řada: Darryn Binder (RSA/KTM), Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda), Kaito Toba (JPN/Honda), Celestino Vietti (ITA/KTM)
8. řada: Kazuki Masaki (JPN/KTM), Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
9. řada: Ajumu Sasaki (JPN/Honda), Niccolò Antonelli (ITA/Honda), Philipp Öttl (GER/KTM)
10. řada: Andrea Migno (ITA/KTM), Stefano Nepa (ITA/KTM), Izam Ikmal (MAL/Honda)
1. Can Öncü (TUR/KTM)
2. Jorge Martín (ESP/Honda)
3. John McPhee (GBR/KTM)
4. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda)
5. Enea Bastianini (ITA/Honda)
6. Jaume Masià (ESP/KTM)
7. Niccolò Antonelli (ITA/Honda)
8. Nakarin Atiratphuvapat (THA/Honda)
9. Marcos Ramírez (ESP/KTM)
10. Celestino Vietti (ITA/KTM)
11. Ajumu Sasaki (JPN/Honda)
12. Stefano Nepa (ITA/KTM)
13. Raúl Fernández (ESP/KTM)
14. Andrea Migno (ITA/KTM)
15. Jakub Kornfeil (CZE/KTM)
16. Kazuki Masaki (JPN/KTM)
17. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM),
18. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda)
19. Darryn Binder (RSA/KTM)
20. Marco Bezzecchi (ITA/KTM)
Neklasifikováni:
Vicente Pérez (ESP/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM), Tony Arbolino (ITA/Honda), Izam Ikmal (MAL/Honda), Albert Arenas (ESP/KTM), Kaito Toba (JPN/Honda), Dennis Foggia (ITA/KTM), Arón Canet (ESP/Honda), Alonso López (ESP/Honda), Tacuki Suzuki (JPN/Honda)
1. Jorge Martín (ESP/Honda) – 260 bodů
2. Fabio Di Giannantonio (ITA/Honda) – 218 bodů
3. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) – 214 bodů
4. Enea Bastianini (ITA/Honda) – 177 bodů
5. Lorenzo Dalla Porta (ITA/Honda) – 151 bodů
6. Arón Canet (ESP/Honda) – 128 bodů
7. Gabriel Rodrigo (ARG/KTM) – 116 bodů
8. Jakub Kornfeil (CZE/KTM) – 116 bodů
9. Albert Arenas (ESP/KTM) – 107 bodů
10. Marcos Ramírez (ESP/KTM) – 102 bodů