Velká cena Valencie - Moto3 | Vítěz: C. Öncü (KTM) (kon.) | | | Velká cena Valencie - Moto2 | Vítěz: M. Oliveira (KTM) (kon.) | | | Velká cena Valencie - MotoGP | Vítěz: A. Dovizioso (Ducati) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena Valencie - Moto2
Vítěz: M. Oliveira (KTM)
Aleš Pur
Konečné pořadí MS Moto2:
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) - 306 bodů
2. Miguel Oliveira (POR/KTM) - 297 bodů
3. Brad Binder (RSA/KTM) - 201 bodů
4. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 173 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 162 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) - 155 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) - 147 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 147 bodů
9. Mattia Pasini (ITA/Kalex) - 141 bodů
10. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) - 138 bodů
Pořadí v cíli:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) 45:07,639 min
2. Iker Lecuona (ESP/KTM) +13,201 s
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) +22,175 s
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +28,892 s
5. Remy Gardner (AUS/Tech 3) +30,106 s
6. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) +32,126 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +33,086 s
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +33,950 s
9. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +35,707 s
10. Simone Corsi (ITA/Kalex) +37,019 s
11. Dominique Aegerter (SUI/KTM) +43,844 s
12. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +45,871 s
13. Steven Odendaal (RSA/NTS) +49,113 s
14. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +53,288 s
15. Jesko Raffin (SUI/Kalex) +1:08,712 min
16. Isaac Viñales (ESP/Suter) +1:25,666 min
17. Xavi Cardelús (AND/Kalex) +1:32,166 min
18. Jules Danilo (FRA/Kalex) +1:47,502 min
19. Federico Fuligni (ITA/Kalex) +1 kolo
20. Lukas Tulovic (GER/Suter) +1 kolo
Neklasifikováni:
Niki Tuuli (FIN/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Joe Roberts (USA/NTS), Tommaso Marcon (ITA/Speed Up), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/KTM), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Álex Márquez (ESP/Kalex) - 1:47,089 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 24. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Remy Gardner (AUS/Tech 3)
Pořadí po 21. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up)
Pořadí po 18. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Niki Tuuli (FIN/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Iker Lecuona (ESP/KTM)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Simone Corsi (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Iker Lecuona (ESP/KTM)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Simone Corsi (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
4. Iker Lecuona (ESP/KTM)
5. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
4. Iker Lecuona (ESP/KTM)
5. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Iker Lecuona (ESP/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex)
2. řada: Francesco Bagnaia (ITA/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Sam Lowes (GBR/KTM)
3. řada: Joan Mir (ESP/Kalex), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Fabio Quartararo (FRA/Speed Up)
4. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM), Brad Binder (RSA/KTM), Jesko Raffin (SUI/Kalex)
5. řada: Simone Corsi (ITA/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex)
6. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Tech 3), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
7. řada: Joe Roberts (USA/NTS), Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM)
8. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/KTM)
9. řada: Héctor Garzó (ESP/Tech 3), Niki Tuuli (FIN/Kalex), Tommaso Marcon (ITA/Speed Up)
10. řada: Federico Fuligni (ITA/Kalex), Isaac Viñales (ESP/Suter), Xavi Cardelús (AND/Kalex)
11. řada: Jules Danilo (FRA/Kalex), Lukas Tulovic (GER/Suter)
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) - 306 bodů
2. Miguel Oliveira (POR/KTM) - 297 bodů
3. Brad Binder (RSA/KTM) - 201 bodů
4. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 173 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 162 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) - 155 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) - 147 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 147 bodů
9. Mattia Pasini (ITA/Kalex) - 141 bodů
10. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) - 138 bodů
Pořadí v cíli:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM) 45:07,639 min
2. Iker Lecuona (ESP/KTM) +13,201 s
3. Álex Márquez (ESP/Kalex) +22,175 s
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +28,892 s
5. Remy Gardner (AUS/Tech 3) +30,106 s
6. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) +32,126 s
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +33,086 s
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +33,950 s
9. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +35,707 s
10. Simone Corsi (ITA/Kalex) +37,019 s
11. Dominique Aegerter (SUI/KTM) +43,844 s
12. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex) +45,871 s
13. Steven Odendaal (RSA/NTS) +49,113 s
14. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) +53,288 s
15. Jesko Raffin (SUI/Kalex) +1:08,712 min
16. Isaac Viñales (ESP/Suter) +1:25,666 min
17. Xavi Cardelús (AND/Kalex) +1:32,166 min
18. Jules Danilo (FRA/Kalex) +1:47,502 min
19. Federico Fuligni (ITA/Kalex) +1 kolo
20. Lukas Tulovic (GER/Suter) +1 kolo
Neklasifikováni:
Niki Tuuli (FIN/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Joe Roberts (USA/NTS), Tommaso Marcon (ITA/Speed Up), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/KTM), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Álex Márquez (ESP/Kalex) - 1:47,089 min
Průběžné pořadí:
Pořadí po 24. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Remy Gardner (AUS/Tech 3)
Pořadí po 21. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up)
Pořadí po 18. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Niki Tuuli (FIN/Kalex)
Pořadí po 15. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Iker Lecuona (ESP/KTM)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Simone Corsi (ITA/Kalex)
Pořadí po 12. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Iker Lecuona (ESP/KTM)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Simone Corsi (ITA/Kalex)
Pořadí po 9. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
4. Iker Lecuona (ESP/KTM)
5. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
Pořadí po 6. kole:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex)
2. Miguel Oliveira (POR/KTM)
3. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
4. Iker Lecuona (ESP/KTM)
5. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
Pořadí po 3. kole:
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Álex Márquez (ESP/Kalex)
3. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
4. Xavi Vierge (ESP/Kalex)
5. Iker Lecuona (ESP/KTM)
Postavení na startu:
1. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Marcel Schrötter (GER/Kalex)
2. řada: Francesco Bagnaia (ITA/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Sam Lowes (GBR/KTM)
3. řada: Joan Mir (ESP/Kalex), Augusto Fernández (ESP/Kalex), Fabio Quartararo (FRA/Speed Up)
4. řada: Miguel Oliveira (POR/KTM), Brad Binder (RSA/KTM), Jesko Raffin (SUI/Kalex)
5. řada: Simone Corsi (ITA/Kalex), Mattia Pasini (ITA/Kalex), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex)
6. řada: Álex Márquez (ESP/Kalex), Remy Gardner (AUS/Tech 3), Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
7. řada: Joe Roberts (USA/NTS), Tecuta Nagašima (JPM/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM)
8. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/KTM)
9. řada: Héctor Garzó (ESP/Tech 3), Niki Tuuli (FIN/Kalex), Tommaso Marcon (ITA/Speed Up)
10. řada: Federico Fuligni (ITA/Kalex), Isaac Viñales (ESP/Suter), Xavi Cardelús (AND/Kalex)
11. řada: Jules Danilo (FRA/Kalex), Lukas Tulovic (GER/Suter)
1. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex) – 306 bodů
2. Miguel Oliveira (POR/KTM) – 297 bodů
3. Brad Binder (RSA/KTM) – 201 bodů
4. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 173 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 162 bodů
6. Joan Mir (ESP/Kalex) – 155 bodů
7. Luca Marini (ITA/Kalex) – 147 bodů
8. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 147 bodů
9. Mattia Pasini (ITA/Kalex) – 141 bodů
10. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up) – 138 bodů
1. Miguel Oliveira (POR/KTM)
2. Iker Lecuona (ESP/KTM)
3. Álex Márquez (ESP/Kalex)
4. Mattia Pasini (ITA/Kalex)
5. Remy Gardner (AUS/Tech 3)
6. Fabio Quartararo (FRA/Speed Up)
7. Marcel Schrötter (GER/Kalex)
8. Augusto Fernández (ESP/Kalex)
9. Andrea Locatelli (ITA/Kalex)
10. Simone Corsi (ITA/Kalex)
11. Dominique Aegerter (SUI/KTM)
12. Tecuta Nagašima (JPM/Kalex)
13. Steven Odendaal (RSA/NTS)
14. Francesco Bagnaia (ITA/Kalex)
15. Jesko Raffin (SUI/Kalex)
16. Isaac Viñales (ESP/Suter)
17. Xavi Cardelús (AND/Kalex)
18. Jules Danilo (FRA/Kalex)
19. Federico Fuligni (ITA/Kalex)
20. Lukas Tulovic (GER/Suter)
Neklasifikováni:
Niki Tuuli (FIN/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex), Joe Roberts (USA/NTS), Tommaso Marcon (ITA/Speed Up), Jorge Navarro (ESP/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Sam Lowes (GBR/KTM), Khairul Idham Pawi (MAL/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex), Joan Mir (ESP/Kalex)