Kazaň – CSKA Moskva 0:5 (kon.) | Nižnekamsk – HC Slovan sk 2:3 (kon.) | Novgorod – Riga 2:3 (po pr.)
Ak Bars Kazaň
0:5 (0:1, 0:3, 0:1)
CSKA Moskva
cz Štvrtok 15.11.2018, 17:00 • TatNěfť Arena, Kazaň • KHL

55:51
    Nějakou dobu teď uvidíme hru čtyři na čtyři. Alexandr Burmistrov (KZN) jde ven za krosček, Andrej Světlakov (MOS) pak míří na trestnou kvůli sekání.

52:57
    Klas Dahlbeck (MOS) stráví následující dvě minuty na trestné lavici, dopustil se totiž držení. Domácí mají šanci vstřelit aspoň čestný gól.

42:56
    Vyloučeným hráčem je Arťom Lukojanov (KZN), kterého na trestnou lavici poslalo podražení Jannika Hansena v rohu kluziště. Ze hry bude maximálně dvě minuty.

39:54
    Šest sekund před sirénou uvidíme ještě vyloučení. Na trestnou tentokrát míří Sergej Andronov (MOS) a domácí tak začnou třetí dějství v početní výhodě.

34:14
    Ba naopak, přesilovku si opět zahrají hokejisté Barsu. Nikita Nestěrov (MOS) je na dvě minuty za podražení vyhnán na lavici hanby.

26:00
    Mat Robinson (MOS) během chaotické situace před brankou prý sevřel kotouč rukou, za což je nařízeno trestné střílení...

25:04
    Přesilovku si teď zahrají zase domácí. Sergej Andronov (MOS) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a s trestem za zdržování hry opouští hrací plochu.

22:19
    Tělegin byl opět faulován, tentokrát ho za brankovištěm přišpendlil na mantinel Albert Jarullin (KZN). Moskva si tak opět vyzkouší přesilovku.

18:06
    Rafael Batyršin (KZN) okatě zahákoval ujíždějícího Tělegina a může být rád, že za jeho zákrok sudí nenařídili trestné střílení – dostává jen menší trest.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 8. Grigorenko (Vey, M. Robinson), 25. Slepyšev (M. Robinson, Okulov), 33. Grigorenko, 36. Telegin (Marčenko, Svetlakov), 59. Okulov (Naumenkov)

Ak Bars Kazaň: Garipov (Poďjapolskij) – Judin, Jarullin, Pedan, Postma, Batyršin, Ľamkin – Galijev, Tkačov, Burmistrov – Azevedo, Lander, Sekáč – An. Popov, Lukojanov, A. Potapov – M. Gluchov, Svitov (C), Klinkhammer.
    CSKA Moskva: Sorokin (L. Johansson) – Dahlbeck, M. Robinson (A), Pašnin, Naumenkov, Blažijevskij, Nesterov (A), Marčenko – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Andronov (C), Hansen, Kalinin – Tolčinskij, Okulov, Šalunov – Telegin, Slepyšev, Svetlakov.

Rozhodca: Ravodin, Gusev – Goljak, Deďulja.

Diváci: 8 890