Nitra – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 1:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Sereď | 0:1 (kon.) |
Žilina B – Petržalka | 5:0 (kon.) |
Opava – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Jablonec – Bohemians | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Příbram | 1:1 (kon.) |
Teplice – Sigma Olomouc | 0:0 (kon.) | | | Slavia – Zlín | 3:1 (kon.) |
Liverpool – Fulham | 2:0 (kon.) | | | Chelsea – Everton | 0:0 (kon.) | | | Arsenal – Wolverhampton | 1:1 (kon.) |
Manchester City – Manchester United | 3:1 (kon.) |
Alavés – Huesca | 2:1 (kon.) | | | Barcelona – Real Betis | 3:4 (kon.) | | | Sevilla – Espanyol | 2:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Villarreal | 2:2 (kon.) | | | Vigo – Real Madrid | 2:4 (kon.) |
Lipsko – Leverkusen | 3:0 (kon.) | | | Frankfurt – Schalke | 3:0 (kon.) |
Bergamo – Inter | 4:1 (kon.) | | | AS Rím – Sampdoria | 4:1 (kon.) | | | Empoli – Udinese | 2:1 (kon.) |
Chievo – Bologna | 2:2 (kon.) | | | Sassuolo – Lazio | 1:1 (kon.) | | | AC Miláno – Juventus | 0:2 (kon.) |
Anderlecht – Gent | 2:0 (kon.) | | | Kortrijk – Liége | 0:2 (kon.) | | | Mouscron – Genk | 0:0 (kon.) |
Guimarães – Santa Clara | 2:0 (kon.) | | | Tondela – Benfica | 1:3 (kon.) | | | Lisabon – Chaves | 2:1 (kon.) |
Ufa – S. Moskva | 2:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Jenisej | 3:0 (kon.) | | | Kazaň – Lok. Moskva | 0:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Zenit | 2:0 (kon.) |
Bordeaux – Caen | 0:0 (kon.) | | | Marseille – Dijon | 2:0 (kon.) | | | Rennes – Nantes | 1:1 (kon.) |
Monaco – Paríž | 0:4 (kon.) |
Varnsdorf – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Vlašim – Žižkov | 2:1 (kon.) | | | Hr. Králové – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Wolfsberger – Rapid Viedeň | 3:1 (kon.) | | | Mattersburg – Hartberg | 1:2 (kon.) | | | Austria – Salzburg | 0:2 (kon.) |
Groningen – Heerenveen | 2:0 (kon.) | | | Den Haag – Alkmaar | 0:1 (kon.) | | | Excelsior – Amsterdam | 1:7 (kon.) |
Heracles – Feyenoord | 0:2 (kon.) |
Korona – Gliwice | 1:0 (kon.) | | | Miedź – Arka | 0:4 (kon.) | | | Jagiellonia – Lech Poznań | 2:2 (kon.) |
Kansas City – Real Salt Lake | 4:2 (kon.) | | | Atlanta United – New York City | 3:1 (kon.) |
Slovácko – Třinec | 4:2 (kon.) | | | Brno – Karviná | 4:2 (kon.) |
Boca Juniors – River Plate | 2:2 (kon.) |
koniec
R.S.C. Anderlecht
2:0
(1:0)
KAA Gent
Jiří Polášek
Góly:
4. Kums, 73. Kums
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:2.
Rozhodca: E. Lambrechts
Diváci:
Karty: 40. Lokonga (AND) – 28. Esiti (GNT), 57. Souquet (GNT) 32. B. Verstraete (GNT), 90. Plastun (GNT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:2.
R.S.C. Anderlecht:
Didillon – Najar, Lawrence, Sanneh, Amuzu – Lokonga, Makarenko, Trebel (90+1. Saelemaekers), Kums – Dauda (58. Gerkens), Dimata.
Náhradníci: Boeckx – D. Appiah, Saelemaekers, Bakkali, Saief, Gerkens, Musona, Santini.
Tréner:
KAA Gent: L. Kalinić – Souquet, Plastun, Rosted, Asare – B. Verstraete, Esiti (89. Andrijašević), Dejaegere (75. David) – Limbombe (81. Dompé), Jaremčuk, Čakvetadze.
Náhradníci: Thoelen – Bronn, Derijck, Andrijašević, Koita, David, Dompé.
Tréner:
Náhradníci: Boeckx – D. Appiah, Saelemaekers, Bakkali, Saief, Gerkens, Musona, Santini.
Tréner:
KAA Gent: L. Kalinić – Souquet, Plastun, Rosted, Asare – B. Verstraete, Esiti (89. Andrijašević), Dejaegere (75. David) – Limbombe (81. Dompé), Jaremčuk, Čakvetadze.
Náhradníci: Thoelen – Bronn, Derijck, Andrijašević, Koita, David, Dompé.
Tréner:
Rozhodca: E. Lambrechts
Diváci:
SVEN KUMS zpoza vápna vyslal dělovku na vzdálenější tyč a Kalinić neměl nárok. Kums tak přidal druhý gól v tomto zápase.
SVEN KUMS poslal míč z přímého kopu před vápnem nekompromisně do branky hostů.