Poprad – Detva 4:0 (kon.) | B. Bystrica – Zvolen 3:2 (kon.) | Trenčín – Košice 3:1 (kon.)
Nitra – Lipt. Mikuláš 5:0 (kon.) | Nové Zámky – Miškovec 0:3 (kon.) | Budapešť – Žilina 2:3 (po pr.)
MAC Budapešť
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
MsHK Žilina
Streda 31.10.2018, 19:00 • Ice rink, Budapešť • Tipos Extraliga (SR) • 18. kolo

Koniec zápasu. (21:40:31)

S konštatovaním, že Žilina napokon zvíťazila v Budapešti nad MAC 3:2 po predĺžení sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok večera. Dočítania priatelia.

61:54
    Žilina dala gól!
    Jakub Ručkay krásne našiel prihrávkou EMILA BAGINA, ktorý si urobil priestor na strelu a prekonal smutného Bénceho Bálizsa! Asistencia: Jakub Ručkay.

61:35
    Orban s pukom na hokejke však vykorčuľoval z útočného pásma, domáci potrebujú prestriedať.

61:20
    Tentoraz už pred Marošom Mikolášom kombinujú hokejisti MAC Budapešť.

60:50
    Strelecký pokus Michala Bártu bol zblokovaný, Žilina však stále ostáva pri puku.

60:30
    Vlci zo Žiliny získali puk a ako prví pôjdu dopredu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnom hracom čase sa teda zrodila remíza 2:2, po krátkej prestávke pôjdeme do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:36
    Obrovská šanca MAC, po tvrdej strele z medzikružia však predviedol skvelý zákrok Maroš Mikoláš!

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:45
    Žilinčania stiahli puk za svoju bránku, Jakub Emil Mendrej sa snaží upokojiť situáciu na ľade.

58:11
    Bodó sa z pravej strany šikovne natlačil pred Maroša Mikoláša, žilinský brankár bol však znovu úspešný.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:51
    Dlho sa hrá bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

57:25
    Pozsgai nahodil puk za bránku Maroša Mikoláša, je však vidieť, že oba tímy už si dávajú veľký pozor na chyby v defenzíve.

56:31
    Prvá formácia Žiliny sa snaží ešte smerom dopredu niečo vymyslieť, Jenčíkovi však už po dlhom striedaní chýbali fyzické sily.

Dávid Švec

Góly a asistencie: 11. Klempa (Fejes, Bodó), 40. Dudás (Pozsgai, Nagy) – 17. Piegl (Jenčík, Ručkay Jakub), 53. Jakub (Jenčík, Matejka), 62. Bagin (Ručkay)

MAC Budapešť: Bálisz (Rajna) – Pozsgai, Bugár, Burt, Fejes, Vokla, Dudás, Szigeti, Bukor – Orban, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Kreisz, Nagy, Terbócs – Odnoga, Majoross, Szabad
    MsHK Žilina: Mikoláš (Horčička) – Kučný, Bagin, Piegl, Žilin, Pastor, Matejka, Mendrej – Bárta, Podešva, Milý – Jenčík, Surovka, Huna – Síkela, Ručkay J., Rehák – Hrazdíra, Danielčak

Rozhodca: Fridrich, Korba – Tvrdoň, Šoltés