Detroit – Dallas 4:2 (kon.) | Carolina – NY Islanders 1:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 1:2 (po pr.)
Vegas – Ottawa 4:3 (po pr.) | Anaheim – San Jose 3:4 (po pr.)
Vegas Golden Knights
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
Ottawa Senators
cz Pondelok 29.10.2018, 01:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

62:24
    Jonathan Marchessault se řítil sám na bránu a Mark Stone ho zezadu zahákoval, přesto ale útočník Vegas dokázal bekhendem najít Deryka Engellanda, jehož pokus zablokoval Mark Stone. A? Trestné střílení!

49:03
    Marc-André Fleury předvedl těžký zákrok, jenže Ryan Dzingel těsně předtím fauloval a dostal dvě minuty za nedovolené bránění. Vegas před chvílí vyrovnalo a po komerční přestávce si zahraje přesilovou hru.

45:44
    William Carrier za bránou Ottawy narazil na hrazení Thomase Chabota a byl vyloučen na dvě minuty.

36:27
    Chris Wideman dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Golden Knights mají šanci vyrovnat.

27:29
    Čtyřiačtyřicet sekund se bude hrát ve hře 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilová hra Ottawy, protože Oscar Lindberg byl vyloučen za nedovolené bránění.

26:12
    Thomas Chabot dostal dvě minuty za držení poté, co za bránou fauloval Ryana Reavese. Třetí přesilová hra pro Vegas a další šance na vyrovnávací gól.

15:29
    Výčet trestných minut se ještě navýšil o desítku pro Jona Merrilla i Marca Borowieckiho za nesportovní chování plus trest do konce utkání. Oba končí.

15:29
    Jon Merrill ještě dostal dvě minuty za vyvolání bitky, zatímco Mark Borowiecki pět minut za nesportovní chování. Dvě minuty se tedy bude hrát ve hře 4 na 4 a poté začne dlouhá přesilová hra Golden Knights.

15:29
    Jon Merrill se vydal pomstít svého spoluhráče a dostal pět minut za bitku, stejně jako Mark Borowiecki.

12:02
    Alex Tuch byl faulován za bránou Senators poté, co ho zezadu krosčekem narazil na hrazení Dylan DeMelo. Vegas si po komerční přestávce zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 36. Tuch (Haula), 39. Reaves (C. Miller, Haula), 49. Tuch (Holden), 63. Marchessault (t.s.) – 4. Duchene (Dzingel, Ceci), 29. B. Ryan (Mark Stone, Chabot), 48. Dzingel (Ch. Wideman, Chabot)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Theodore, Engelland (A), Merrill, Holden – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Hyka, Haula, Tuch – O. Lindberg, Eakin, Carpenter – Carrier, Bellemare (A), Reaves.
    Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki (A), Jaroš, Ch. Wideman – Dzingel, Duchene (A), Mark Stone (A) – Bødker, Tierney, B. Ryan – Formenton, White, Pääjärvi – M. McCormick, Pyatt.

Rozhodca: Wes McCauley, Dean Morton. Čároví: Ryan Gibbons, Pierre Racicot

Diváci: 18089