Real Madrid – Plzeň 3:2 (kon.)
Real Madrid
3:2 (1:0)
FC Viktoria Plzeň
cz Utorok 23.10.2018, 16:00 • Estadio Alfredo Di Stefano (Madrid) • UEFA Youth League • Skupina G

90
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází López, přichází Garay.

85
    Další velmi ostrý zákrok od hráčů Realu, kteří druhý poločas vůbec nezvládají. Standardní situace z velmi dobré pozice poblíž vápna.
    83. Červená karta

83
    Ruiz za velmi ostrý zákrok na půli hřiště dostává druhou žlutou kartu a tím pádem oslabuje svůj tým. Viktorie má před sebou přibližně deset minut hry přesilové hry.

79
    Žlutou kartu dostává Petr (FC Viktoria Plzeň).

77
    Žlutou kartu dostává López (Real Madrid CF).

75
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Moha, přichází Carlos.

74
    Kryštof Krátký měl na noze druhou branku v utkání! Zcela sám před brankářem Ramosem ale lobem přestřeluje branku.

71
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Pecháček.

66
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pek, přichází Řezáč.
    62. Rodrigo Antonio RODRIGUES - 3:2

62
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    Bláznivé utkání pokračuje. RODRIGUES dostal spoustu místa i prostoru v pokutovém území a střelou z otočky prostřeluje Maříka potřetí. Nyní je opět na řadě Viktorie.

60
    Žlutou kartu dostává Pedro (Real Madrid CF).
    58. Kryštof KRÁTKÝ - 2:2

58
    Plzeň právě vstřelila branku!
    To jsou věci, co vidíme na stadioně. O minutu později máme opět vyrovnáno. Brankář Ramos se snažil odkopnout míč, ale trefil pouze šestnáctiletého KRYŠTOFA KRÁTKÉHO, který šťastně vyrovnává.
    57. Akinlabi PARK - 2:1

57
    Bohužel radost Viktorie trvala jen dvě minuty. Střídající AKINLABI PARK dostal výbornou přihrávku od Mohy a tváří tvář nedal Maříkovi šanci. Tohle zamrzí.

55
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Alberto, přichází Park.
    54. Šimon GABRIEL - 1:1

54
    Neskutečné, Viktoria vyrovnává na 1:1, ale jak! K odraženému míči se v pokutovém území dostal ŠIMON GABRIEL, který parádní ranou odšpuntoval neskutečnou radost.

52
    Žlutou kartu dostává Šulc (FC Viktoria Plzeň).
    Žlutou kartu dostává Blanco (Real Madrid CF).

48
    Žlutou kartu dostává Krátký (FC Viktoria Plzeň).

46
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hezoučký, přichází Krátký.
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Plecitý, přichází Gabriel.

31
    Žlutou kartu dostává Plecítý (FC Viktoria Plzeň).

28
    Parádní zákrok Maříka! Ruiz dostal ideální přihrávku před téměř prázdnou branku, ale Plzeňský brankář stačil skokem předvést zatím zákrok dne.
    12. Další šanci Realu spálil Alberto.

12
    Další stoprocentní příležitost domácích. Stejná situace jako při první brance, jen tentokrát trestuhodně z vápna překopnul branku Alberto.
    10. Ruiz si naběhl na výkop brankáře, pohrál si s obránci a zamířil do boční sítě.

10
    Neskutečná akce Realu Madrid! Brankář López přesným pasem našel naběhnutého Ruize, ten se následně zbavil obránce Viktorie, ale prudkou střelou mířil jen do boční sítě.
    5. Pérez BAEZA - 1:0

5
    Bohužel obrana Viktore poprvé kapituluje. Fran García utekl na levé straně, následně míč předal přesně do pokutového území, kde byl připravený PÉREZ BAEZA, ten jen placírkou uklidil míč k levé tyčce.