Olomouc – DHC Plzeň 27:21 (kon.) | Poruba – Písek 31:21 (kon.) | Šaľa – Slavia 31:25 (kon.)
DHC Sokol Poruba
31:21 (18:5)
Sokol Písek
cz Sobota 20.10.2018, 18:00 • Sportovní hala, Polanka nad Odrou • MOL liga žien • 6. kolo
    60
    A ještě jeden gól Benešové 7 sekund před koncem definitivně uzavírá skóre. (31:21)
    60
    Mohutná Benešová zařídila dvacátý gól hostů, jakkoliv toto číslo vypadalo po první půli nemožně. (31:20)
    59
    Hauserová se trefuje poprvé po změně stran. (31:19)
    58
    Velková trefuje ze středu k levé tyči. (31:18)
    57
    Pěkně sehráno na Šmidákovou do křídla a ta se podél nohou trefila přesně. (31:17)
    57
    Za Písek rychle odpovídá Benešová. (30:17)
    56
    To bude mít Desortová drahé! Desátý gól její a třicátý Poruby najednou! (30:16)
    54
    Andrýsková ale v pokračování akce po nedané sedmičce uspěla. (29:16)
    53
    Z brejku naopak dává gól Pešková. (28:16)

52
    Smetková to vyřešila po svém. Došla si pro faul a Velková je vyloučena. (28:15)
    51
    Eresken Krouská nakonec dává v přesilovce gól. (28:15)

51
    Desortová si za odměnu jde odpočinout na dvě minuty. Faulovala pronikající Benešovou. (28:14)
    50
    Desortová přišla, hodila a odešla. Jako by o nic nešlo. Ono už taky vlastně o nic nejde. Sedmička proměněná. (28:14)
    48
    V brejku se protáhla na brankoviště Desortová a prudce k levé tyči dává už svůj osmý gól. (27:14)
    46
    Desortová se právě stává nejlepší střelkyní zápasu a to hraje pouze druhý poločas. (26:14)
    45
    Velková přidává další gól hostů. (25:14)
    44
    A Talafousová z dalšího brejku umazává další kousek stále prakticky nedostižné ztráty. (25:13)
    43
    Eresken Krouská s jistotou proměňuje sedmičku. (25:12)
    41
    Domácí začínají hrát hodně lehkovážně a trestá je Talafousová z dalšího rychlého kontru středem. (25:11)
    41
    Kubišová vzápětí uspěla z brejku a až ve 41. minutě se Písek dostal na dvojciferné číslo ve skóre. (25:10)
    40
    Nepříliš pruská střela Velkové byla sražena mimo dosah Krebs. (25:9)
    40
    Desortová znovu trefuje ze středu pole, tentokrát k pravé tyči. Rozdíl je 17 branek!!! (25:8)
    38
    Kubišová uspěla z levého křídla o zem. (24:8)
    36
    A znovu Desortová, tentokrát z brejku! To je panečku série. Již pátýn gól ve druhém poločase. (24:7)
    35
    Desortová vlétla do druhého poločasu opravdu jako velká voda. (23:7)
    35
    Obrovské štěstí Talafousové. Ta z křídla trefila zadní tyč, od které se míč odrazil do nohou Krebs a od nich za čáru. (22:7)
    34
    Desortová se trefuje poprvé také ze hry pěknou ranou do protipohybu. (22:6)
    34
    Michalíková měla na pravém křídle obrovské množství místa a využila toho. (21:6)
    33
    Ereksen Krouská nakonec našla volnou cestu k brance a takovou ledabylou střelou zaskočila Krebs. (20:6)
    32
    Desortová opět dává sedmičku bombou k levé tyči. (20:5)

32
    Šetelíková srazila nešetrně v brejku Konečnou. Další sedmička, tentokrát i s vyloučením. (19:5)
    31
    Desortová sedmičku s přehledem proměňuje. (19:5)
    30
    Minarčíková uplatnila důraz a uzavírá skóre prvního poločasu. (18:5)
    29
    Písek ale nezvládl přechod do útoku, takže z další akce trefuje Michalíková. (17:5)
    29
    Vzápětí ale přeci jen dává z brejku gól Šetelíková. (16:5)
    26
    Andrýsková má ve své pravačce dělo. Jen tak máchla rukou a trefila nechytatelně šibenici. (16:4)

25
    Andrýsková dostává za nešťastný úder do obličeje žlutou kartu. (15:4)
    24
    Smetková má dneska slinu a přidává další gól. Už šestý. (15:4)
    23
    Smetková využila volnější obrany k proskoku a přesné trefě k pravé tyči. Je to o deset a to běží teprve 23. minuta! (14:4)

23
    Kubišová vzápětí dost hrubě složila znovu Smetkovou a je vyloučena. (13:4)

22
    Zároveň byla faulovaná Kubišovou, která dostává žlutou kartu. (13:4)
    22
    Smetková výborně pronikla skrz obranu a dává už svůj čtvrtý gól. (13:4)

20
    Minarčíková přehnala důraz a dostává žlutou kartu. (12:4)
    19
    To Smetková na středu ano a je to už o osm branek! (12:4)
    18
    Michalíková velmi rychle odpovídá a udržuje výrazný náskok Ostravanek. (11:4)
    18
    Hauserová v klidu dává sedmičku k levé tyči. (10:4)
    16
    Andrýsková dokázala přes dvě hráčky přihrát na pivota Konečné a ta v pádu trefila přesně. (10:3)
    14
    Andrýsková daleko od brankoviště využila své výšky, máchla pravačkou a o levou tyč nedala Preslové šanci. (9:3)
    13
    Novotná v časové tísni byla faulována a z devítky uspěla Hauserová. (8:3)
    12
    Znovu ve výborné obraně měl zárodek brejk po dlouhé přihrávce Krebs na Smetkovou, která zakončila nekompromisně. (8:2)
    11
    Na to velmi rychle odpovídá ze středu Andrýsková. (7:2)
    11
    Pešková se nakonec dokázala prosadit. (6:2)
    10
    Vzápětí utekla do brejku Minarčíková a k levé tyči se nemýlila. (6:1)
    9
    Nádherné prostrčení do pivota na úplně volnou Michalíkovou. (5:1)

8
    Konečná dostává žlutou kartu. (4:1)
    8
    Konečná to mstí aspoň čtvrtým gólem. (4:1)

8
    Novotná dostává jen žlutou kartu. (4:1)
    7
    Přesto Talafousová nakonec dává první gól Písku na konci sedmé minuty. (3:1)
    6
    Smetková pronikla středem až těměř na hranu brankoviště a přes těsnou obranu skóruje. (3:0)
    5
    Konečná okamžitě z pivota zvyšuje. (2:0)
    4
    Až na konci čtvrté minuty vidíme první gól, z křídla se prosadila Michalíková. (1:0)