Washington – NY Rangers 4:3 (po pr.) | Montreal – St. Louis 3:2 (kon.) | Calgary – Boston 5:2 (kon.)
Anaheim – NY Islanders 4:1 (kon.)
Calgary Flames
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Boston Bruins
cz Štvrtok 18.10.2018, 03:40 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

48:29
    Po akci se ale Charlie McAvoy dopustil faulu a dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

40:00
    Tak ještě jedno vyloučení na straně Calgary, dvě minuty za hákování dostal Mikael Backlund a domácí tak zahájí třetí třetinu ve třech.

38:58
    Celá akce ale byla s faulem a dvě minuty za držení dostal domácí TJ Brodie.

34:04
    Přesilovka pro Boston, dvě minuty za podrážení obdržel Garnett Hathaway.

27:00
    Další akce Calgary byla zastavena faulem, dvě minuty za podrážení dostal Ryan Donato.

24:48
    Boston si dá přesilovku. Na trestnou lavici už míří Michael Stone, který se provinil nedovoleným bráněním.

20:24
    No a pozor, hosté jdou hned v úvodu druhé třetiny do tří, neboť dvě minuty za vysokou hůl dostal Patrice Bergeron.

19:39
    Je tu vůbec první vyloučení utkání, přesilovku si dají domácí. Dvě minuty za držení dostal John Moore.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 6. Frolík (Backlund, Tkachuk), 16. J. Gaudreau (Monahan, Hanifin), 17. Välimäki (Mi. Stone, Jankowski), 24. Frolík (Backlund), 60. Tkachuk (Mi. Stone) – 23. Bergeron (Krejčí), 34. Marchand (Bergeron, Pastrňák)

Calgary Flames: M. Smith (Rittich) – Brodie, Giordano (C), R. Andersson, Hanifin, Mi. Stone, Välimäki – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund (A), Tkachuk – Neal, Jankowski, S. Bennett – Czarnik, D. Ryan, Hathaway.
    Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára (C), Carlo, J. Moore, K. Miller, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí, Nordström – Bjork, Backes (A), Donato – Acciari, Kuraly, Wagner.

Rozhodca: Hebert, Meier – Suchánek, Devorski

Diváci: 17 641