S. Macedónsko – Gibraltar 6:1 (kon.) | Čierna Hora – Kazachstan 5:1 (kon.) | Izrael – Kosovo 3:0 (kon.)
Malta – Cyprus 1:1 (kon.) | Estónsko – Albánsko 2:2 (kon.) | Fínsko – Litva 0:2 (kon.)
Poľsko – Gruzínsko 3:0 (kon.) | Dánsko – Faerské ostrovy 3:0 (kon.) | Rakúsko – Rusko 3:2 (kon.)
Srbsko – Arménsko 0:0 (kon.) | Nórsko – Azerbajdžan 1:1 (kon.) | Nemecko – Írsko 2:0 (kon.)
Škótsko – Anglicko 0:2 (kon.) | Holandsko – Ukrajina 3:0 (kon.) | Andorra – Lotyšsko 0:0 (kon.)
Maďarsko – Turecko 1:2 (kon.) | Švédsko – Belgicko 0:3 (kon.) | Island – Španielsko 2:7 (kon.)
Francúzsko – Slovinsko 1:1 (kon.) | Wales – Švajčiarsko 3:1 (kon.) | Luxembursko – Bulharsko 1:0 (kon.)
Portugalsko – Bosna 4:2 (kon.) | Rumunsko – Lichtenštajnsko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Slovensko sk 1:0 (kon.)
Luxembursko
1:0 (1:0)
Bulharsko
cz Utorok 16.10.2018, 19:00 • Stade Jos Haupert • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

90+1
    Rozhodčí přidal pět minut nad rámec druhého poločasu. V té první je tady žlutá karta, za zdržování ji vidí brankář Roulez.

82
    Druhá žlutá karta pro Edvina Muratoviče během tří minut. Domácí útočník tak dnešní utkání nedohraje, Lucembursko jde do desíti!

79
    Žlutou kartu dostává Edvin Muratovič (Lucembursko).

66
    Žlutou kartu dostává Andrea Hristov (Bulharsko).

63
    Další žlutou kartu vidí Noé Ewert, který zasáhl Jusejna. Třetí karta pro domácí fotbalisty, v této statistice máme srovnáno.

55
    Hlavní rozhodčí Walsh vytahuje další žlutou kartu. Tu momentálně vidí Lucas Prudhomme, který před malou chvílí fauloval Kerčeva.

40
    Žlutou kartu dostává Ventsislav Kerčev (Bulharsko).

29
    Petko Hristov fauloval Skenderoviče, Lucembursko s následnou rozehrávkou rozhodně nikam nepospíchá. Hostující fotbalista vidí žlutou kartu!

28
    Žlutou kartu dostává Aldin Skenderovič (Lucembursko).
    Žlutou kartu dostává Tonislav Jordanov (Bulharsko).

Štěpán Slovák

Góly: 25. Hall

Karty:   28. Skenderovič (LUX), 55. Prudhomme (LUX), 63. Ewert (LUX), 79. Muratovič (LUX), 90+1. Roulez (LUX) – 28. Jordanov (BUL), 29. P.Hristov (BUL), 40. Kerčev (BUL), 66. Hristov (BUL)   82. Muratovič (LUX)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 0:3. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 19:16.
    Luxembursko: Roulez – Ewert (C), Skenderovič, Hall, Held – Ostrowski, Duriatti – Prudhomme, Johansson, Ricardo Pinto – Muratovič
    Náhradníci: Machado – Sacras, Schaus, Simon, Kuete, Avdusinovič, Olesen

Bulharsko: Naumov – Atanasov, A. Hristov, P. Hristov, Kerčev – Jusejn, Vutov (C), Karabeljov – Jomov, Jordanov, Stojev
    Náhradníci: N. Krastev – Ljaskov, Georgijev, K. Krastev, Milev, Kotev, Kostadinov

Rozhodca: Walsh – Mulvanny, Carr (všichni SCO)