Poľsko – Taliansko 0:1 (kon.)
Poľsko
0:1 (0:0)
Taliansko
cz Nedeľa 14.10.2018, 20:45 • Silesian Stadium, Chorzow • Liga národov UEFA - Liga A • Skupina 3

Sledovali jsme dobrý zápas s šancemi na obou stranách. Více jich měla Itálie a už se zdálo, že Polsko bude brát cenný bod z tohoto střetnutí. Avšak ve druhé minutě nastavení přišel roh Itálie a jejich šťastná branka. Pro dobře bránící a do předu hrající Polsko tak trochu nespravedlivé, avšak je to sport a Itálie je dnes tím šťastnějším týmem. Nicméně Polsko se za svůj výkon nemusí rozhodně stydět. Branek mohlo být v zápase rozhodně více, ale oba brankáři dnes předvedli výborné výkony. (22:40:59)

90+3
    90+2. Cristiano BIRAGHI - 0:1

Zákroky brankáře Wojciech Szczęsny: 4.

Zákroky brankáře Gianluigi Donnarumma: 3.

90+2
    Itálie právě vstřelila branku!
    A přece se jen branky dočkáme! Itálie zahrávala rohový kop a na centr Lasagny si na zadní tyči naběhl CRISTIANO BIRAGHI, který jej ve skluzu doklepl do branky. Asistence: Kevin Lasagna.

90+1
    Tři minuty se nastavují...

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a vypadá to, že se dnes dočkáme bezbrankového zápasu.

88
    Závěr zápasu je opatrnější, Itálie sice na míči, ale obrana Polska je dnes nejspíše nedobytná.

87
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Arkadiusz Reca, přichází Artur Jędrzejczyk.

87
    ...nakonec nic a je tu další přerušení, kdy dojde na další střídání.

87
    Itálie již přes minutu kombinuje před brankou soupeře a uvidíme, co se z toho zrodí...

85
    Nyní ofsajd na druhé straně, do kterého se chytil Kevin Lasagna.

85
    Arkadiusz Milik si byl vědom, že se bude nacházet v ofsajdu a je tomu tak. Bez diskuze odevzdává míč soupeři.

84
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Alessandro Florenzi, přichází Cristiano Piccini.

82
    Aut a kdo jiný, než Reca jej může vhazovat. Jeho dlouhý pokus opět směřoval až do šestnáctky a tentokrát míč propadl až k brankáři, který jej bez obtíží zachytává.

81
    Itálie zvolila formu rozehrání na krátko. Nakonec přišel centr, ale opět končí míč mimo tři tyče a bude následovat odkop od branky Polska.

81
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Kevin Lasagna.