Hoffenheim – Manchester City 1:2 (kon.) | Juventus – YB Bern 3:0 (kon.) | AEK Atény – Benfica 2:3 (kon.)
AS Rím – Plzeň 5:0 (kon.) | Bayern – Amsterdam 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Real Madrid 1:0 (kon.)
Lyon – Doneck 2:2 (kon.) | Manchester United – Valencia 0:0 (kon.)
Olympique Lyon
2:2 (0:1)
Šachtar Doneck
Utorok 02.10.2018, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Liga majstrov • Skupina F

Divoká prestrelka medzi Lyonom a Šachtarom teda víťaza nemala. Hostia sa ujali vedenia v závere prvého polčasu, keď skóroval Moraes. Ten sa presadil po druhý krát v 55. minúte a zdalo sa, že je vymaľované. Následne však prišla hlavička Dembélého a po zakončení Duboisa už bolo vyrovnané. Oba celky síce mali v závere svoje možnosti, ale skóre sa už nemenilo.

Ďakujem za pozornosť a prajem ešte pekný večer. (22:52:25)

90+3

90+1
    Striedanie v tíme Šachtar Doneck: z ihriska odchádza Marlos, prichádza Fernando.

90+1
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte tri nadstavené minútky.

90
    Veľká šanca na víťazný gól Šachataru! Po skvelej práci Marlosa sa do nej dostal striedajúci Kayode, ale ten len nastrelil brvno Lopesovej bránky.

89
    Následne sa dostal k strele aj Fekir, ale ten po spracovaní prízemnou strelou tesne minul bránku Pjatova.

88
    Mendy sa dostal do dobrej streleckej pozície, ale na zakončenie mal veľmi málo času, čo sa aj ukázalo – odkop od bránky Pjatova.

87
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Tanguy NDombèlé, prichádza Pape Cheikh Diop.

86
    Oba tímy sa ženú za víťazným gólom, ale remíza bude pravdepodobne v tomto stretnutí spravodlivá.

85
    Marlos našiel nabiehajúceho Kayodeho, ale ten bol v tesnom ofsajde.

83
    Striedanie v tíme Šachtar Doneck: z ihriska odchádza Júnior Moraes, prichádza Olarenwaju Kayode.

82
    Dokonca stretnutia ostáva ešte necelých desať minút plus nejaké to nadstavenie. Dočkáme sa víťazného zásahu na jednej, či druhej strane?

81
    Striedanie v tíme Olympique Lyon: z ihriska odchádza Moussa Dembélé, prichádza Maxwel Cornet.

80
    Na opačnej strane centroval Fekir, lenže jeho pas dokázal zblokovať na rohový kop Matvijenko.

79
    Pálil aj Taison, no jeho bomba z diaľky neprekvapila Lopesa dostatočne.

78
    Neskutočné momenty na Parc Olympique Lyonnais! Depay potiahol loptu a domáci mierili do prečíslenia. Zakončoval Dembélé, ale ten zoči voči nedokázal prestreliť Pjatova.

77
    Veľká možnosť Ismayliho, ktorý mohol vrátiť vedenie na stranu ukrajinského celku. Napokon však jeho zakončenie z uhla letelo tesne nad bránu.

76
    Striedanie v tíme Šachtar Doneck: z ihriska odchádza Alan Patrick, prichádza Viktor Kovalenko.