Hoffenheim – Manchester City 1:2 (kon.) | Juventus – YB Bern 3:0 (kon.) | AEK Atény – Benfica 2:3 (kon.)
AS Rím – Plzeň 5:0 (kon.) | Bayern – Amsterdam 1:1 (kon.) | CSKA Moskva – Real Madrid 1:0 (kon.)
Lyon – Doneck 2:2 (kon.) | Manchester United – Valencia 0:0 (kon.)
Juventus Turín
3:0 (2:0)
Young Boys Bern
Utorok 02.10.2018, 18:55 • Allianz Stadium • Liga majstrov • Skupina H

Juventus ku dvom gólom z prvého polčasu pridal v druhom polčase tretí a znova to bol Dybala, ktorý dosiahol dnes hattrick. Domáci síce trošku v druhom polčase poľavili, no na víťazstvo to aj tak stačilo a pripisujú si tak do tabuľky ďalšie tri body. Ja sa s vami pre dnešok lúčim a prajem príjemný zvyšok futbalového večera. Dovidenia. (20:49:00)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 7:14.

90+4

90+3
    Zápas sa už len dohráva.

90+2
    Bern sa snaží zaútočiť, Hoarau dostal center do pokutového územia, bola to však ťažká lopta a Hoarau ju nedokázal spracovať. Do útoku idú znova domáci.

90+1
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty!

90
    Zápas sa nám pomaly chýli ku koncu a Juventus ovláda hru.

89
    Ošetrovaný je nakoniec aj brankár hostí, nečudo, bol to tvrdý stret.

89
    Dybala ostáva ležať v pokutovom území po strete s brankárom Von Ballmoosom.

88
    Dybala teraz posielal do dobrej šance v pokutovom území Cuadrada, ten o loptu v poslednom momente prichádza.

87
    Kean sa teraz dostal do skvelého zakončenia a lopta končí v sieti! Offside, píska čiarový rozhodca. Nie je to gól.

86
    Juventus usadený na polovici súpera.

85
    Ngamaleu sa teraz snažil vypýtať po svojom prieniku z pravej strany po strate lopty penaltu, rozhodca však mlčí a právom.

84
    Juventus má teraz problém v rozohrávke.

82
    Na štadióne v Turíne sa prakticky už fanúšikovia radujú z výhry.

81
    Bern kombinuje pri vlastnej bráne a snaží sa zápas dokončiť bez toho aby inkasoval ešte nejaký gól.