Columbus – Pittsburgh 7:6 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 4:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:5 (po pr.)
Toronto – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Dallas 3:1 (kon.) | Colorado – Minnesota 4:3 (po pr.)
Vegas – LA Kings 2:0 (kon.) | Edmonton – Calgary 4:3 (kon.) | Boston – Philadelphia 1:4 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Je tomu skutečně tak! Avalanche vítězí, autorem rozhodující trefy je tedy ještě jednou MIKKO RANTANEN. Asistence: Nathan MacKinnon, Tyson Barrie.

61:29
    Po křižné přihrávce MacKinnona pálil z první Rantanen. Kotouč zřejmě po jeho střele prošel za Hammondova záda, brankovou čáru. Rozhodčí se jdou ale raději ještě podívat na video.

60:25
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Charlie Coyle – 2 min., podrážení).
    58:58 Jason ZUCKER - 3:3

58:58
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté srovnávají v předposlední minutě třetí třetiny při vlastním oslabení na 3:3! Při situaci 2 na 1 skóruje dorážkou vlastní střely JASON ZUCKER. Jeho třetí gól v přípravě před nadcházející sezonou! Asistence: Eric Fehr, Greg Pateryn.

57:39
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Matt Dumba – 2 min., držení).

55:28
    Zucker se rychle obtočil kolem brány soupeře, Grubauer jej ovšem následně vychytal.

51:16
    Barrie měl skvělou příležitost skórovat, bekhendem z mezikruží ale minul tři tyče.

48:46
    Avs se mohli vrátit zpět do dvoubrankového vedení! Nieto se natlačil před bránu, zakončit mezi Hammondovy betony se mu ovšem nepovedlo.
    48:12 Nino NIEDERREITER - 3:2

48:12
    Wild se dostávají na dostřel! Bekhendem se mezi Grubauerovy betony prosazuje z předbrankového prostoru NINO NIEDERREITER. 2:3 z pohledu Minnesoty! Asistence: Ryan Murphy, Jason Zucker.
    46:16 Matt CALVERT - 3:1

46:16
    Domácí využívají přesilovku a jdou do dvoubrankového vedení! Střelecký pokus Kerfoota bez přípravy z pravé strany tečoval za Hammonda MATT CALVERT. 3:1! Asistence: Alexander Kerfoot, Samuel Girard.

44:42
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Nate Prosser – 2 min., krosček).

42:41
    Brown se dostal do samostatného úniku, na Grubauera ovšem bekhendovým blafákem nevyzrál.

39:25
    Trestné střílení nebylo proměněno. Kerfoot trefil pouze horní tyč Hammondovy svatyně.

39:25
    Kerfoot byl při samostatném úniku faulován Brodinem, uvidíme trestné střílení!

32:17
    Střídání v týmu Minnesota Wild: ze hřiště odešel Alex Stalock, přišel Andrew Hammond.

29:40
    Toninato vyslal do šance při vlastním oslabení Calverta, Stalock ale předvedl dobrý zákrok.

29:16
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., držení).

28:56
    Nieto nebezpečně dotíral na brankovišti soupeře. Stalock zde ovšem stihl dostat kotouč včas do svého držení.

26:13
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Murphy – 2 min., podrážení).
    21:33 Tyson JOST - 2:1

21:33
    Avs si berou vedení rychle zpět! Velmi pohlednou kombinaci zakončil po Kerfootově přihrávce TYSON JOST. Stalock neměl šanci zasáhnout. 2:1! Asistence: Alexander Kerfoot, Colin Wilson.
    20:14 Mikael GRANLUND - 1:1

20:14
    Wild hned zkraje druhé třetiny srovnávají skóre! Nepřesnou rozehrávku Colorada potrestal po Zuckerově přihrávce zpoza brány MIKAEL GRANLUND. 1:1! Asistence: Jason Zucker.

14:58
    Střelecký pokus Bartkowského, za Grubauerem zvoní branková konstrukce!
    13:34 Alexander KERFOOT - 1:0

13:34
    Avalanche otevírají ve čtrnácté minutě skóre dnešního utkání! Po zaváhání Brodina prostřeluje Stalocka z mezikruží ALEXANDER KERFOOT. Pro čtyřiadvacetiletého útočník první trefa v přípravě, 1:0! Asistence: Tyson Barrie, Nikita Zadorov.

08:33
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., nedovolené bránění).

07:19
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Alexander Kerfoot – 2 min., nedovolené bránění).

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 14. Kerfoot (Barrie, Zadorov), 22. Jost (Kerfoot, Wilson), 47. Calvert (Kerfoot, Girard), 62. Rantanen (MacKinnon, Barrie) – 21. Granlund (Zucker), 49. Niederreiter (Murphy, Zucker), 59. Zucker (Fehr, Pateryn)

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Barrie, Johnson (A), Zadorov, Cole, Barberio, Girard – Calvert, Kerfoot, Dries, Jost, Wilson, MacKinnon (A), Compher, Toninato, Bourque, Nieto, Landeskog (C), Rantanen
    Minnesota Wild: Stalock (33. Hammond) – Murphy, Dumba, Brodin, Pateryn, Prosser, Bartkowski – Coyle (A), Read, Eriksson Ek, Hendricks, Zucker (A), Foligno, Greenway, Fehr, Niederreiter, Rau, Granlund (A), Brown

Rozhodca: Trevor Hanson, Tim Peel – Kiel Murchison, Darren Gibbs

Diváci: neuvedeno