Rusovce – Skalica 1:2 (kon.) | Most pri Bratislave – Trnava 1:3 (kon.) | Beluša – Dunajská Streda 1:4 (kon.)
FK Beluša
1:4 (1:1)
DAC 1904 Dunajská Streda
Streda 26.09.2018, 16:00Slovenský pohár - Slovnaft cup • 4. kolo

Tento zápas je na konci a z postupu sa teší Dunajská Streda, ktorá sa v druhom polčase dokázala presadiť hneď trikrát. V 49. minúte ich poslal do vedenia Bayo a v 62.minúte navýšil náskok Pačinda. Bayo o pár minút neskôr skompletizoval svoj hetrik a to bol posledný gólový zápis tohto stretnutia. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:52:20)

90+1

90
    Obrovská príležitosť domácich, do ktorej sa dostal Gorelka, no jeho pohotová strela mierila iba tesne mimo.

89
    Pačinda sa dlhým pasom snažil nájsť svojho spoluhráča, no pri lopte bol najskôr jeden z domácich obrancov.

88
    Hrá sa veľmi otvorený futbal a hra sa prelieva z jednej strany na druhú. Teraz prišla šanca hostí, no ich prízemná strela končí tesne mimo.

87
    Nasledoval aj ďalší priamy kop domáceho celku, no s tým si obrana hostí dokázala poradiť.

86
    Do dobrej streleckej príležitosti sa dostal Meliš, ktorý však svoje zakončenie posiela iba nad Slančíkovu bránu.

85
    Grajales sa dobre uvoľnil v krídelnom priestore, no jeho center nebol presný. Prišlo ešte k nepresnému zakončeniu Pačindu.

84
    Slančík teraz musel von z brány, aby dokázal prerušiť akciu domáceho celku.

83
    Naopak ten mohol prísť na opačnej strane, no Grajalesovo zakončenie ešte stihol odkopnúť do bezpečia Čačko.

82
    Je tu však ešte sympatická snaha domácich, ktorí si vybojovali rohový kop. Ani z tohto však nebude gól.

81
    Nasledovať bude posledných desať minút tohto stretnutia, pričom je jasné, že postupovať bude Dunajská Streda.

80
    Dobrá akcia domáceho celku, keď z krídelného priestoru prišiel dobrý center, no následná hlavička mierila mimo tri žrde.

79
    Ich snaha sa však končí iba útočným faulom a pri lopte sú tak opäť domáci futbalisti.

78
    Hostia sa usadili pred pokutovým územím domáceho celku a budú sa pokúšať o piaty presný zásah.

77
    Kone sa vybral na útočný výlet, no jeho zakončenie mierilo iba vysoko nad a odkopávať bude Ciesar.

76
    Hra v týchto momentoch trocha stratila tempo a lopta sa pohybuje predovšetkým v strede ihriska.

75
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Divkovič, prichádza Davis Grajales.

74
    Dobrá práca domácich pri napadaní, pričom sa im aj podarilo vybojovať loptu, no toto zakončenie bolo príliš nepresné.