Montreal – Washington 5:2 (kon.) | NY Islanders – NJ Devils 2:0 (kon.) | Detroit – Chicago 4:2 (kon.)
Minnesota – Dallas 1:3 (kon.) | Edmonton – Winnipeg 7:3 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:7 (kon.)
Vancouver – LA Kings 4:3 (2:1 po s.n.) | LA Kings – Vegas 2:7 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Minnesotě se hra bez brankáře vůbec nepovedla a RADEK FAKSA zakončil do odkryté klece! Bez asistence.

58:42
    Devan Dubnyk odjíždí na střídačku! Minnesota zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
    55:54 DOWLING - 1:2

55:54
    Dallas se čtyři minuty před koncem základní hrací doby dostává do vedení! Před branku Devana Dubnyka přilétla prudká přihrávka z levé strany a JUSTIN DOWLING z těsné blízkosti dopravil puk do branky! Asistence: Denis Gurjanov, Eric Condra.

55:06
    Devan Dubnyk musel předvést dobrý zákrok! Shore se hned po svém návratu z trestné lavice zapojil do útočení, ale nedokázal přehodit puk přes beton ležícího brankáře!

52:54
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za ržení dostává Devin Shore. Minnesota dostává skvělou příležitost.

45:40
    Dallas si zahraje další přesilovou hru. Dvě minuty za sekání dostává Kloos.

41:50
    Dallas si zahraje přesilovou hru. Proser dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
    34:44 Zach PARISE - 1:1

34:44
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Minnesota se přeci jen dočkala branky! Mikko Koivu nahodil puk od modré čáry na branku. Na jeho pobídku zareagoval ZACH PARISE, který krásnou tečí vyrovnal. Asistence: Mikko Koivu.

27:03
    Obrovská šance na vyrovnání! Eriksson se dostal k zakončení z levého kruhu, jenže jeho rána příklepem se zastavila na tyči!

25:19
    Další vyloučení na straně Dallasu. Gurijanov dostává dvě minuty za podrážení.

17:02
    Dubnyk měl hodně práce. Domácí brankář se musel roztáhnout na brankovišti a se štěstím dokázal zastavit Ničuškinův forhendový pokus!

14:51
    První přesilovku si zahraje také Dallas. Dvě minuty za sekání vyfasoval Koivu.

10:08
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole vyfasoval Elie.
    05:31 Miro HEISKANEN - 0:1

05:31
    Dallas se jako blesk z čistého nebe dostává do vedení! MIRO HEISKANEN dostal prostor na modré čáře, kam také dostal přihrávku a parádní střelou v ideální výšce uklidil puk do sítě! Asistence: Eric Condra, Denis Gurianov.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 35. Parise (Koivu) – 6. Heiskanen (Condra, Gurianov), 56. Dowling (Gurjanov, Condra), 60. Faksa

Minnesota Wild: Dubnyk (Hammond) – Anas, Bartkowski, Brown, Coyle, Eriksson, Fitzgerald, Greenway, Hendricks, Koivu, Liambas, Niederreiter, Parise, Pateryn, Prosser, Rau, Seeler, Soucy, Spurgeon
    Dallas Stars: Chudobin (31. Point) – Bayreuther, Corneau, Condra, Dickinson, Dowling, Elie, Faksa, Gurijanov, Hatherington, Heiskanen, Hintz, Honka, Markison, Mathot, Ničuškin, Nyberg, Pitlick, Scarlett, Shore, Smith