Girona – Vigo 3:2 (kon.)
Girona FC
3:2 (2:1)
Celta Vigo
Pondelok 17.09.2018, 21:00 • Estadio Municipal de Montilivi (Girona) • Španielska LaLiga • 4. kolo

Aj druhý polčas teda priniesol presné zásahy na oboch stranách. V ofenzíve sa však darilo viacej dnes domácim a po výhre 3:2 získavajú druhé víťazstvo v sezóne, hostia naopak zaznamenávajú prvú porážku.

Ďakujem za pozornosť, prajem už teda dobrú noc! (22:54:21)

90+7

90+6
    Tak ešte tu bol jeden priamy kop hosťujúceho tímu, ale nič nepriniesol. Už by tu mal byť koniec, domáci diváci pískajú a pýtajú si záverečný hvizd hlavného rozhodcu.

90+5
    Žltú kartu dostáva Douglas Luiz (Girona FC).

90+4
    Keďže tam bolo spomínané vylúčenie, ešte sa hrá nad rámec nadstaveného času. Útočí však domáci celok, tri body by tak mali ostať na Estadio Municipal de Montilivi v Girone.

90+3
    Girona drží loptu na svojich kopačkách, už sa zdá byť rozhodnuté. Ten kontaktný gól Celty tak prišiel neskoro.

90+2
    Tak to je nepríjemné pre hosťujúci celok, zrejme je po ich nádeji na vyrovnanie. Cabral vidí aj druhú žltú kartu v tomto zápase a tak sa môže ísť osprchovať o dve minúty skorej ako jeho spoluhráči. Aspoň bude mať viacej teplej vody.

90
    Druhý polčas sa predlžuje o 4 minúty!

89
    Čoskoro sa však naplní riadny hrací čas tohto stretnutia. Určite sa niečo bude aj nadstavovať.

88
    Dráma je teda predsa len na svete, čo je pre nezaujatého diváka len dobre. Domáci sa už videli s troma bodmi, budú si ich ešte musieť poriadne vydrieť.
    Sofiane Boufal (CVG) - 3:2

87
    Celta Vigo dalo gól!
    Ale pozor! Predsa len prichádza druhý gól Celty v tomto zápase a môže to byť ešte poriadne zaujímavý záver stretnutia. Futbalisti v svetlomodrých dresoch kombinovali na útočnej polovici, po peknej výmene lôpt prišla centrovaná lopta pred bránu súpera a SOFIANEMU BOUFALOVI táto strela ani lepšie sadnúť nemohla, parádnym volejom znižuje na 3:2!

85
    Celta sa ešte dokázala usadiť na útočnej polovici, pokúša sa o kontaktný gól, ktorý by mohol vykresať iskierku nádeje.

84
    Striedanie v tíme Girona FC: z ihriska odchádza Aday, prichádza Marc Muniesa.

83
    Hrá sa aj ďaleko od domácej brány, momentálne oba tímy bojujú o loptu v okolí stredového kruhu. Girone to určite vyhovuje, hostia sa už zrejme pomaly zmierujú s prvou prehrou v novej sezóne.

82
    Aspas to vyskúšal cez dlhú nakopnutú loptu, ale nepodarilo sa mu tým nič dosiahnuť. Girona sa pomaličky môže začať radovať z druhého víťazstva v novej sezóne, už to stačí len dohrať.

80
    Už len približne desať minút ostáva Celte, aby sa pokúsila o malý zázrak a podarilo sa jej vyrovnať. Na dva góly je desať minút dosť, ale to by museli hostia dominovať v ofenzíve.

79
    Hostia svoje zbrane ešte neskladajú, ale dnes je to veľké trápenie Celty Vigo v ofenzíve. Stano Lobotka je stále na ihrisku, v doterajších dvoch stretnutiach odohral dva kompletné stretnutia a v tom minulom odchádzal až v záverečnej časti zápasu.