Chomutov – Kometa Brno | 2:4 (kon.) |
Metallurg Magnitogorsk – Čeljabinsk | 5:6 (kon.) | | | Jaroslavľ – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Viťaz – HC Slovan | 6:4 (kon.) |
Hradec Králové – Pardubice | 6:0 (kon.) | | | Slavia – Plzeň | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 3:5 (kon.) |
Vítkovice – Vsetín | 9:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Sparta Praha | 3:6 (kon.) | | | Třinec – Zlín | 3:4 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Č. Budějovice – Salzburg | 5:4 (kon.) |
Calgary – Boston | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Frýdek-M. – Třebíč | 8:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Ústí n/L | 7:3 (kon.) | | | Benátky n/J – Kladno | 3:6 (kon.) |
Slavia – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Jihlava – Kadaň | 7:0 (kon.) |
koniec
Metallurg Magnitogorsk
5:6
(2:2, 2:3, 1:1)
Traktor Čeljabinsk
Lukáš Ureš
Góly a asistencie:
8. Pakarinen (Wolski, Rasmussen), 14. Ľubimov (Varfolomejev), 32. Bereglazov (N. Kuljomin, Mozjakin), 34. Jazkov (Varfolomejev, Bereglazov), 41. Pakarinen (Varfolomejev, Bereglazov) – 2. Stoa (Glinkin), 7. Kravcov (Stoa, Glinkin), 22. Polygalov (Kravcov, Želdakov), 25. Szczechura (Gynge, Bergström), 37. Gynge (Bailen), 53. Gynge
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov, Bereglazov, Matuškin, Rylov, Vereščagin, Olšanskij, Timkin – Mozjakin, N. Kuljomin, Ellison – Jazkov, Varfolomejev, Ľubimov – Wolski, Rasmussen, Pakarinen – Několenko, Kaletnik, Platonov.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – Bailen, , Želdakov, Riasenskij, N. Chlystov, Nikitin, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Gynge, Szczechura – Glinkin, Stoa, Kravcov – Lapenkov, Rybakov, Kokujov – Penkovskij, , Polygalov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Sudnicin) – Bailen, , Želdakov, Riasenskij, N. Chlystov, Nikitin, A. Petrov, Šolochov – Bergström, Gynge, Szczechura – Glinkin, Stoa, Kravcov – Lapenkov, Rybakov, Kokujov – Penkovskij, , Polygalov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Docela přísně odpískané vyloučení Kaletnika, který po střele projel kolem brankoviště, načež škrtl o lapačku Děmčenka. Ten se okamžitě složil na led.
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Jazkov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).