Vítkovice – Sparta 4:5 (kon.) | Ostrava – Bohemians 9:3 (kon.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.)
Chodov – Znojmo 13:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 5:6 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
13:4 (5:0, 4:0, 4:4)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
cz Piatok 14.09.2018, 19:30 • SH Jižní Město • Livesport Superliga (CZ) • 3. kolo

55:46
    Znojmo ale může ještě kosmeticky upravit skóre, hosté budou hrát přesilovku. Dvě minuty za blokování soupeřovy hole vyfasoval Plíhal.

40:07
    Příležitost pro Znojmo alespoň na kosmetickou úpravu ve skóre! Krátce po rozehrání třetí třetiny vyfasoval Ondrušek dvě minuty za sekání.

39:21
    Vyloučení v týmu TJ Znojmo LAUFEN CZ (Jan Novák – 2 min., Hrubost).
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Řezáč – 2 min., Nesportovní chování).

12:59
    Domácí budou mít možnost náskok ještě navýšit. Za sekání putuje na dvě minuty ze hry hostující Juříček.

Filip Lefenda

Góly a asistencie: 2. Doubek (Podhráský), 4. Maxa (Mikeš), 9. Plíhal (Matejčík), 12. Ondrušek (Pražan), 17. Vošta (Kašovský), 24. Ondrušek (Řezáč), 28. Vošta (Matejčík), 39. Vošta (Kašovský), 39. M. Vávra (Mikeš), 45. Plíhal (Vošta), 46. Řezáč (Krbec), 52. Koutný (Podhráský), 57. Krbec (Koutný) – 42. Žižka (Krejčíř), 43. Žižka (Krejčíř), 57. Šindelář (Žižka), 60. Ďuriška (Krejčíř)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Strnad, Doubek – Mikeš, M. Vávra, Vošta – Ondrušek, Řezáč, Matejčík – Krbec, Plíhal, Koutný.
    TJ Znojmo LAUFEN CZ: Chrást (Hándl) – Rada, Krejčíř, Kladivo, Pánek, Žižka – Palát, Čihal, Procházka II – Novák, Ďuriška, Kučera – Juříček, Šindelář, Kucharič.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga