Vítkovice – Sparta 4:5 (kon.) | Ostrava – Bohemians 9:3 (kon.) | Otrokovice – Mladá Boleslav 4:5 (po pr.)
Chodov – Znojmo 13:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Liberec 5:6 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
4:5 (2:1, 2:1, 0:2 - 0:1)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Piatok 14.09.2018, 19:20 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 3. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:19:04)

Sledovali jsme utkání mezi Otrokovicemi a Mladou Boleslaví, které končí výhrou hostů 4:5 po prodloužení. Domácí sice vedli 4:1, jenže poté mistr zapnul na vyšší tempo a stihl vyrovnat zásluhou Jana Natova. V prodloužení dominovali hosté, kteří v 63.minutě rozhodli. Boleslav má první výhru v sezóně, Otrokovice po minulém nezdaru se Spartou kvalitní výkon, rozhodně se nemají za co stydět.

62:40 Jiří CURNEY - 4:5

62:40
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JIŘÍ CURNEY, který fantastickou střelou ze středu překlápí pomyslné váhy na stranu Mladé Boleslavi. Asistence: Jan Natov.

62:09
    Obrovská šance domácích! K míčku se za polovinou hřiště dostal Martin Szweda, jenže jeho pokus nedoplachtil do opuštěné klece.

61:34
    Lukáš Pešat to zkoušel přes celé hřiště, jenže se netrefil zhruba o metr.

61:18
    Otrokovická trojka už jenom stojí a doufá ve vyhození a vystřídání.

60:34
    Mladá Boleslav hraje ve čtyrech. Klasický obrázek prodloužení v Tipsport Superlize.

60:01

Třetí třetina nabídla dvě branky a to na straně hostujícího celku. Obě branky obstaral Jan Natov, který zařídil svému celku jeden bod. O ten druhý si to týmy rozdají v prodloužení.

60:00

59:42
    Blíží se prodloužení. Připomínám, že se hraje tři na tři pět minut. Když se nerozhodne, následuje nájezdová loterie.

58:34
    Lukáš Pešat heroicky vyhazuje až k Bauerovi.

58:00
    Poslední dvě minuty první třetiny.

57:43
    Hosté stále kombinují, Otrokovice bojují ze všech sil.

56:26
    Michal Nagy si pomohl faulem. Oba celky jdou rychle střídat. Hlavně ta domácí strávila na hřišti minimálně minutu a půl.

55:51
    Mladá Boleslav nadále kombinuje na své útočné polovině a nejradši by si odvezla všechny tři body.

Ondřej Klos

Góly a asistencie: 6. Kostka (Petřík), 11. Kvapil (Pešat), 27. Volek (Pešat), 33. Vykopal (Volek) – 3. Ekl (Tomašík), 40. Tomašík (Jelínek), 44. Natov (Curney), 55. Natov (Jelínek), 63. Curney (Natov)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Rožnovják, Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela – Sovják, Jurčík, Mar. Nagy – Szweda, Pešat, Gál – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Musil) – Novák, Kadlec, Řehoř, Höffer, Jelínek, Krzyžanek, Zakonov – Bína, Ekl, Tokoš – Pluhař, Tomašík, Curney – Natov, Šlechta.

Rozhodca: Martin Both a Vladimír Černín