Kazachstan – Slovinsko 0:0 (kon.) | Litva – Gruzínsko 0:0 (kon.) | Malta – Belgicko 0:4 (kon.)
Bosna – Švajčiarsko 3:0 (kon.) | Dánsko – Fínsko 2:0 (kon.) | Poľsko – Faerské ostrovy 1:1 (kon.)
Ukrajina – Lotyšsko 3:2 (kon.) | Turecko – Cyprus 4:0 (kon.) | Rakúsko – Arménsko 2:1 (kon.)
Srbsko – S. Macedónsko 2:1 (kon.) | Bulharsko – Francúzsko 0:1 (kon.) | Švédsko – Maďarsko 1:0 (kon.)
Kosovo – Írsko 1:1 (kon.) | Wales – Lichtenštajnsko 2:1 (kon.) | Portugalsko – Rumunsko 1:2 (kon.)
Poľsko
1:1 (0:1)
Faerské ostrovy
cz Piatok 07.09.2018, 18:00 • Stadion Zagłębia Lubin, Lubin • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To by bylo z mé strany všechno. Já se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek tohoto večera a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou. (20:02:46)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 13:5. Střely mimo: 8:1. Rohy: 14:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 4:6.

Je dobojováno! Polský tým pouze remizoval s výběrem Faerských ostrovů 1:1, proto ztrácí velmi důležité dva body, které by v závěru kvalifikace mohly být cenné.

Polský tým začal tento zápas velmi aktivně, ale poté podcenil jeden brejk hostů, který náramně vyšel. Jákup Thomsen si skvěle zpracoval míč do běhu a následnou střelou na zadní tyč otevřel brankový účet utkání. To Poláky nezlomilo a pořád hráli svůj stejný fotbal. Vyrovnání přišlo až ve druhém poločase zásluhou kapitána Dawida Kownackiho, který se ve 72. minutě trefil z penalty.

V tomto zápase se už nic jiného nestalo a jelikož v souběžně hraném zápase Dánové porazili Finy 2:0, tak polský tým přenechává první místo právě Danům.

90+5

90+5
    Kapustkova střela a ani střela Jagiełła neskočila za zády hostujícího brankáře. Je jenom otázka času, kdy rozhodčí odpíská konec utkání.

90+4
    Hráči Faerských ostrovů se už nemají k nějaké přesné kombinaci, proto raději volí dlouhé odkopy na domácí polovinu.

90+3
    Někteří hráči hostujícího týmu by si už přáli konec, protože je chytají křeče. Polský tým to ale nezajímá a dále útočí.

90+2
    Ještě vám dlužím počet nastavených minut. Rozhodčí nastavil stejně jako v prvním poločase. Bude se tedy hrát čtyři minuty navíc.

90+1
    Poláci neměli jeden, ale dva rohové kopy, které nedokázali využít. Hansen rozhodně nebude s odkopem spěchat.

90
    Rýsuje se nám závěrečný tlak domácích, kteří budou v závěru základní hrací doby rozehrávat roh.

89
    Jagiełło se nechal nachytat v ofsajdové pasti, další akce polského týmu končí neúspěchem.

88
    Kapustka dnes nehraje povedené utkání a tímto průnikem to dokázal, Nejenom, že přišel o míč, ale také zároveň zbytečně fauloval.

87
    Až v tuto chvíli se Polákům naskytla možnost k rychlému brejku, ale tuto možnost ukončila nepřesná přihrávka.

86
    Hostující tým drží míč na polovině soupeře, naopak polský tým napadá, ale míč jednoduše nezíská.

85
    Swiderski napodobil své kolegy z předchozích minut. Ani tato střela neskončila v prostoru branky, nýbrž mimo branku.

84
    Útok hostujícího týmu neměl dlouhého trvání, jelikož Thomsen si při snaze zpracovat míč pomohl faulem.

83
    Jóźwiak se snažil vrátit míč do pokutového území, ale jeho přihrávka nebyla přesná. Míč skončil v zámezí, Hansen bude odkopávat.

82
    Szymański se dostal do střelecké příležitosti, ale ani tato střela nezmění průběh tohoto utkání.