Japonsko – Čile 0:0 (zruš.) | J. Kórea – Kostarika 2:0 (kon.) | Škótsko – Belgicko 0:4 (kon.)
Južná Kórea
2:0 (1:0)
Kostarika
cz Piatok 07.09.2018, 13:00 • Goyang Stadium • Medzinárodný prípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

1

2
    Korea se dostala k první střele na branku, ale míč putoval mimo tři tyče a následuje odkop od brankáře Alvarada.

6
    Domácí fotbalisté mají ze začátku zápasu více ze hry a snaží se podnikat útočné akce.

8
    V osmé minutě zápasu zahrávala Jižní Korea rohový kop, ze kterého neudeřila a stále máme stav skóre 0:0!

10
    Zajímavý útok vedený po pravé straně a hráč Koree se skoro dostal do zakončení.

13
    Domácí mají stále více ze hry a nyní se snažili proniknout do šestnáctky soupeře z levé strany. Nicméně obrana hostí včas zareagovala.

14
    Pěkná akce Koree, kdy po centru hlavičkoval J-S. Lee, ale poslal míč mimo branku!
    14. První vážnější akce domácích nekončí brankou!

16
    Kostarika zatím vůbec nestíhá běhavým hráčům domácího celku a mají problém zadržovat jejich útoky po levé či pravé straně hřiště.

17
    Kostarika se nyní konečně dostala k delšímu držení míče, kombinují na vlastní polovině hřiště.

18
    Nakonec dokázali se dostat i před branku Kima, ale ten bez větších problémů chytá míč.

19
    Ihned za polovinou hřiště přišla Kostarika o míč a Korea se snaží útočit.

19
    Ale i oni posléze ztrácí míč a momentálně sledujeme hru uprostřed hrací plochy.

20
    Oviedo odcentroval míč z levé strany, ale jeho centr byl hodně vysoký a nepřesný.

22
    Hráči v červených dresech se opět přiblížili k brance Kostariky, ale tentokrát se nedostali k ohrožení branky.

23
    Kostarika kombinovala před polovinou hrací plochy, ale nebylo z toho vůbec nic, Korea dobře narušuje jejich rozehrávku.

24
    Hráči Koree si hodně přihrávají, místo aby provedli přímočařejší akci. Často se do svých přihrávek zamotají a ztrácí míč.

27
    Mohli jsme vidět zakončení ze strany hostů, ale nikterak nebezpečné pro domácí celek.

28
    Kapitán Son se opřel do své střely a donutil brankáře Alvrada vyrazit míč nad svou branku. Pěkná střela Sona!
    28. Son a jeho pěkná střela na branku.

29
    Z následného rohového kopu se pak dostal ke střele Jung, ale minul branku.

30
    Korea se opět rozpomenula na své útočné choutky z kraje zápasu a nyní donutil k zákroku brankáře Kostariky, J.S. Lee!

33
    Kostarika se snažila o rychlý protiútok, ale na polovině hřiště byli zastaveni.

34
    Gamboa fauluje svého protihráče v pokutovém území a je tu penalta pro Koreu!

35
    Guzman za protesty dostává žlutou kartu a až nyní se bude moci zahrávat pokutový kop!

36
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    K exekuci penalty se postavil Son, ale ten napálil pravou tyčku, nicméně k odraženému míči se včas dostal JAE-SUNG LEE a ten dorazil míč do branky!
    36. Jae-Sung LEE - 1:0

38
    Kostarika se snaží dostat do útoku, ale přes obranu Koree se jen těžko prosazuje.

39
    Guzman fauluje u postranní čáry a Ki se těžce zvedá z trávníku.

40
    Son se snažil prokličkovat do pokutového území, nakonec byl vytlačen zpět mimo šestnáctku.

41
    Následně se však do šance dostal Nam a následně obránce Kostariky, po vyražení míče brankářem, odehrává míč na rohový kop.

42
    Z rohového kopu již domácí nebezpeční nebyli.

42
    A je tu další možnost rohového kopu pro Koreu...

43
    Centr před branku odhlavičkoval obránce a Kostarika míří do rychlého útoku ve dvou hráčích.

43
    Ale jejich šance se prosadit proti čtyřem obráncům byla hodně mizivá.

44
    Další pokus Koree a Alvarado měl zase práci ve své brance.

45
    Na druhé straně se ke střele dostal Gamboa, ale přestřelil branku soupeře.

45+1
    Jedna minuta nastavení probíhá...Míč je na polovině domácích.

45

První poločas přinesl jednu branku a to domácích, kteří sice neproměnili pokutový kop, ale z následné dorážky se přece jen prosadili. Avšak šancí měli tolik, že kdyby Korea vedla o tři, čtyři branky, nebylo by se čemu divit. Kostarika si žádnou brankovou příležitost během prvního poločasu nevypracovala. Korea zkrátka diktovala tempo hry prvního poločasu.

46

46
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ki, přichází M.J. Kim.

47
    Ihned z kraje druhého poločasu se Korea dostala do útoku, nejdříve se o zakončení snažil Son, následně se ke střele dostal Jang, ale přestřelil branku.

47
    Nyní Koreu zastavil ofsajd, konkrétně se v něm nacházel Nam.

49
    Nam získal míč a již mohl poslat svého spoluhráče do nebezpečného úniku, ale nakonec se mu míč zamotal pod nohy a ztratil jej.

50
    Korea se postupnou kombinací dostala až před branku Kostariky, ale ke střele se zatím nedostávají.

51
    Až následně se po kombinaci J.S. Leeho se Sonem dostala Korea do zakončení, ale není to druhá branka.

55
    Korea je i nadále hodně aktivní a pokračuje ve své hře z prvního poločasu. Korejci hrají dnes opravdu s velkou lehkostí a rychlostí.

58
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Aquilar, přichází Leal.

59
    Z poloviny hřiště zahrávala Korea standardní situaci, ale ta nevedla k žádné útočné situaci.

60
    Na druhé straně i Kostarika měla možnost standardní situace, ale Korea rychle odvrací míč do bezpečí a sama podniká útok.

60
    Roh pro domácí celek...

61
    A z něj se domácí neprosazují, nicméně se nadále drží na míči v blízkosti branky Kostariky.

62
    Vzápětí měli domácí další možnost rohového kopu, ale ani ten neslaví úspěch.

65
    Korea i nadále velmi aktivní a danému zápasu by rozhodně slušelo více branek než jen těsný rozdíl o jednu branku.

68
    Dlouho Korea operovala před brankou soupeře, až je z toho rohový kop, který nepřinesl šanci, ale domácí stále aktivně kombinují před šestnáctkou soupeře.

68
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Ji, přichází U. Hwang.
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází J.S.Lee, přichází Moon.

69
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Colindres, přichází Wallace.

70
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází George, přichází Ramirez.

71
    Časté střídání v posledních minutách hry ovlivnilo tempo hry, avšak domácí i nadále dominují na hřišti a kontrolují svůj nabitý výsledek.

73
    Ani z devátého rohového kopu se Jižní Korea neprosazuje a musí se i nadále snažit o vstřelení své druhé branky v zápase.

76
    Kostarika se po delší době dostává před brankářem Kima a vybojovala rohový kop...

77
    Po ně však žádné nebezpečí pro obranu Korey nevzniklo, Kostarika vhazuje.

79
    A je tu druhá branka domácích, kteří s ní pravděpodobně potvrzují vítězství v dnešním zápase. Klid pro svůj tým dal svou trefou TAE-HEE NAM.
    79. Tae-Hee NAM - 2:0

80
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Nam, přichází I.B. Hwang.

81
    Domácí i po druhé brance jsou při chuti a nyní Alvarado mohl sledovat jak míč minul jeho branku.

82
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Guzman, přichází Azofeifa.

83
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Son, přichází S.W. Lee.

85
    Pět minut před koncem domácím v poklidu kontrolují hru a hrají s míčem na polovině soupeře.

86
    Střídání v týmu Jižní Korea: ze hřiště odchází Y.Lee, přichází H.K. Moon.

86
    Střídání v týmu Kostarika: ze hřiště odchází Marin, přichází Moya.

89
    Zápas se dohrává na polovině Kostariky a Korea se snaží ještě o třetí zásah.

90
    Hlavní arbitr ještě nastavuje tři minuty.

90+3
    V závěru zápasu měla ještě Kostarika možnost ohrozit branku ze standardní situace, ale Kostarika se dnes branky pravděpodobně již nedočká.

90+3

Korea i ve druhém poločase byla lepším týmem a svého soupeře do mnoha šancí nepouštěla. Své vítězství pak stvrdila druhou brankou a následně si již s chutí užívali toto přátelské střetnutí.

To je ode mě vše, na shledanou! (14:55:10)