Dunajská Streda – Žilina 0:0 (kon.) | Sereď – Podbrezová 1:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Michalovce 2:0 (kon.)

Podbrezová dala gól!

Tak to je neuveriteľné. V priebehu dvoch minút je stav zápasu otočený. K lopte sa dostal opäť MICHAL BREZNANIK, ktorý to vyskúšal rovnako ako minútu predtým a opäť uspel.

69

Tak a je vyrovnané. MICHAL BREZNANIK sa dostal k strele spoza pokutového územia a prízemnou strelou nedal šancu Penksovi.

28
    Sereď dala gól!

Nádherný gól domáceho NIKOLU GATARIČA, ktorý využil dobrej prihrávky od Ulricha a nekompromisne napriahol spoza šestnástky. Brankár Kuciak bol bez šance.

Pavel Pytliak

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.

Góly: 28. Gatarić (Ulrich) – 69. Breznaník (Bernadina), 70. Breznaník (Njire)

Karty:   37. Ventúra (SER), 68. Morong (SER), 77. Adekuoroye (SER), 90+1. Bilas (SER) – 55. Sedláček (POD), 82. Magda (POD)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:15.
    ŠKF Sereď: Penksa – Menich, Ba, Michalík (C), Hučko – Adekuoroye, Ventúra – Gatarić (74. Sus), Pankarićan (80. Bilas), Ulrich (74. Loduha) – Morong.
    Náhradníci: Nwolokor – Mečiar, Baéz, Bilas, Loduha, Subotić, Sus.

FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, M. Baran, Bartoš, Turňa – Sedláček, Obročník – Viazanko (C) (61. Bernadina), Leško, Breznaník (88. Więzik) – Mikuš (61. Njire).
    Náhradníci: Drobnjak – Mejri, Njire, Mojžiš, Bernadina, Kopičár, Więzik.

Rozhodca: Jozef Pavlík – Peter Jenčura, Anton Perát