Dunajská Streda – Žilina | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Podbrezová | 1:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Michalovce | 2:0 (kon.) |
Senica – Nitra | 1:1 (kon.) |
Lipany – L. Mikuláš | 0:2 (kon.) | | | Dubnica – Inter Bratislava | 5:1 (kon.) | | | B. Bystrica – Šamorín | 1:1 (kon.) |
Prešov – KFC Komárno | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Lok. Košice | 2:1 (kon.) |
Příbram – Liberec | 1:3 (kon.) | | | Opava – Karviná | 1:3 (kon.) | | | Ostrava – Dukla Praha | 2:0 (kon.) |
Teplice – Slavia | 0:3 (kon.) |
Wolverhampton – Manchester City | 1:1 (kon.) | | | Arsenal – West Ham | 3:1 (kon.) | | | Bournemouth – Everton | 2:2 (kon.) |
Huddersfield Town – Cardiff | 0:0 (kon.) | | | Southampton – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Liverpool – Brighton | 1:0 (kon.) |
Leganés – Sociedad | 2:2 (kon.) | | | Alavés – Real Betis | 0:0 (kon.) | | | Atlético Madrid – Rayo Vallecano | 1:0 (kon.) |
Valladolid – Barcelona | 0:1 (kon.) |
Brémy – Hannover | 1:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Augsburg | 1:2 (kon.) | | | Freiburg – Frankfurt | 0:2 (kon.) |
Hertha – Norimberk | 1:0 (kon.) | | | Wolfsburg – Schalke | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Leverkusen | 2:0 (kon.) |
Juventus – Lazio | 2:0 (kon.) | | | Neapol – AC Miláno | 3:2 (kon.) |
Liége – Sint-Truiden | 3:2 (kon.) | | | Antverpy – Cercle Bruggy | 1:0 (kon.) | | | Mouscron – Eupen | 0:1 (kon.) |
Charleroi – Kortrijk | 0:2 (kon.) |
Portimonense – Santa Clara | 2:2 (kon.) | | | Benfica – Lisabon | 1:1 (kon.) | | | Porto – Guimarães | 2:3 (kon.) |
FC Ural – Groznyj | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | S. Moskva – FK Dinamo Moskva | 2:1 (kon.) |
Paríž – Angers | 3:1 (kon.) | | | Amiens – Remeš | 4:1 (kon.) | | | Montpellier – Saint-Étienne | 0:0 (kon.) |
Nantes – Caen | 1:1 (kon.) | | | Nice – Dijon | 0:4 (kon.) | | | Toulouse – Nîmes | 1:0 (kon.) |
Třinec – Táborsko | 1:1 (kon.) | | | Chrudim – Sokolov | 1:2 (kon.) | | | Prostějov – Brno | 2:1 (kon.) |
Wolfsberger – Sturm Graz | 1:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Salzburg | 2:3 (kon.) | | | St. Pölten – Austria | 0:0 (kon.) |
Amsterdam – Emmen | 5:0 (kon.) | | | Graafschap – Groningen | 0:1 (kon.) | | | Breda – Excelsior | 0:2 (kon.) |
Zwolle – Eindhoven | 1:2 (kon.) |
Pogoń – Gdańsk | 2:3 (kon.) | | | Wisla Kraków – Zabrze | 3:0 (kon.) |
90+1
|
Žltú kartu dostáva Rudolf Bilas (ŠKF iClinic Sereď).
|
|
82
|
Žltú kartu dostáva Daniel Magda (FK Železiarne Podbrezová).
|
|
77
|
Kuciak poslal dlhým odkopom loptu na polovicu súpera, kde ju však domáci stratili. Navyše prišiel faul Adekuoroyeho, ktorý aj dostáva žltú kartu.
|
|
68
|
Morong teraz na polovici ihriska zatiahol záchrannú brzdu, začo ho rozhodca odmenil žltou kartou.
|
|
55
|
Teraz na ihrisku došlo k menšiemu konfliktu, po ktorom Sedláček inkasuje žltú kartu.
|
|
37
|
Žltú kartu dostáva Denis Ventúra (ŠKF iClinic Sereď).
|
Hľadáme spravodajcu pre tím ŠKF Sereď. Viac informácií tu.
Hľadáme spravodajcu pre tím FK Železiarne Podbrezová. Viac informácií tu.
Góly:
28. Gatarić (Ulrich) – 69. Breznaník (Bernadina), 70. Breznaník (Njire)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:15.
Rozhodca: Jozef Pavlík – Peter Jenčura, Anton Perát
Diváci: 522
Karty: 37. Ventúra (SER), 68. Morong (SER), 77. Adekuoroye (SER), 90+1. Bilas (SER) – 55. Sedláček (POD), 82. Magda (POD)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:15.
ŠKF Sereď:
Penksa – Menich, Ba, Michalík (C), Hučko – Adekuoroye, Ventúra – Gatarić (74. Sus), Pankarićan (80. Bilas), Ulrich (74. Loduha) – Morong.
Náhradníci: Nwolokor – Mečiar, Baéz, Bilas, Loduha, Subotić, Sus.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, M. Baran, Bartoš, Turňa – Sedláček, Obročník – Viazanko (C) (61. Bernadina), Leško, Breznaník (88. Więzik) – Mikuš (61. Njire).
Náhradníci: Drobnjak – Mejri, Njire, Mojžiš, Bernadina, Kopičár, Więzik.
Tréner:
Náhradníci: Nwolokor – Mečiar, Baéz, Bilas, Loduha, Subotić, Sus.
Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Kuciak – Magda, M. Baran, Bartoš, Turňa – Sedláček, Obročník – Viazanko (C) (61. Bernadina), Leško, Breznaník (88. Więzik) – Mikuš (61. Njire).
Náhradníci: Drobnjak – Mejri, Njire, Mojžiš, Bernadina, Kopičár, Więzik.
Tréner:
Rozhodca: Jozef Pavlík – Peter Jenčura, Anton Perát
Diváci: 522
Pavel Pytliak