L. Mikuláš – Pohronie 1:1 (kon.) | Bardejov – Inter Bratislava 0:0 (Nedohr.) | Dubnica – KFC Komárno 1:3 (kon.)
B. Bystrica – Žilina B 2:1 (kon.) | Prešov – Lok. Košice 5:1 (kon.) | Skalica – Poprad 4:0 (kon.)
FK Dubnica
1:3 (1:2)
KFC Komárno
Sobota 11.08.2018, 17:00 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 4. kolo

90
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Matić, prichádza Fronc.

87
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Luzin.

78
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Pleva, prichádza Suchý.

63
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Čurik, prichádza Zahranychnyy.

59
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Duda, prichádza Ajrulahu.

59
    KFC Komárno dáva gól! Prvý raz sme svedkami dvojgólového vedenia, favorit tak učinil na konci hodiny hry. Digaňu prekonal ROMAN MAXIMILIÁN KOLLÁR.

58
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Nečas, prichádza Janco.

44
    KFC Komárno dáva gól! Hostia sa ale nevzdali a po defenzívnejších minútach zasa udreli, keď si tak navrátili vedenie na svoju stranu! Do streleckej listiny sa zapísal aj KRISTÓF DOMONKOS.

30
    Žltú kartu dostáva Antálek (KFC Komárno).

18
    Žltú kartu dostáva Ondruš (KFC Komárno).

11
    Žltú kartu dostáva Jakúbek (FK Dubnica).

6
    Dubnica dala gól!
    Parádna reakcia Dubničanov, po šiestich minútach začíname prakticky odznovu! Na gól Zemka reagoval MATEJ JAKÚBEK.

2
    KFC Komárno dáva gól! Úvod ako z rozprávky pre lídra súťaže! Komárno sa ujíma vedenia po necelých dvoch minútach. Digaňu prekonal ROMAN ZEMKO.