Rheindorf Altach – Wacker 1:2 (kon.) | Salzburg – Austria 2:0 (kon.) | Hartberg – Mattersburg 4:2 (kon.)
SC Rheindorf Altach
1:2 (1:2)
FC Wacker Innsbruck
cz Sobota 11.08.2018, 17:00 • CASHPOINT Arena, Altach • Rakúska Bundesliga • 3. kolo

Úvodní branku zápasu vstřelil v jednadvacáté minutě Zlatko Dedić. O tři minuty později vypálil Martin Harrer. Jeho rána vypadla brankáři a skončila za brankovou čárou. Následně pak domácí celek snížil, krásnou ránou se trefil Hannes Aigner. Více branek nepadlo, a tak vyhrávají hosté. (18:53:53)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:10. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 20:10.

90+4

90+3
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Hannes Aigner zakončoval hodně nedůraznou střelou.

90+3
    Žlutou kartu dostává Jan Zwischenbrugger (SC Rheindorf Altach).

90+1
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Matthias Maak, přichází Patrik Eler.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Christoph Freitag zakončoval z dobré pozice, jeho rána na vzdálenější tyč končí mimo.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, mnoho šancí momentálně k vidění není, hostující celek vede o gól a míří za nečekanou výhrou.

85
    Andreas Lienhart centroval před branku, ale na jeho míč nikdo ze spoluhráčů nedokázal vypálit směrem na branku.

82
    Christian Gebauer hledal spoluhráče před brankou, jeho pas byl nepovedený.

80
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Emanuel Schreiner, přichází Louis Ngwat-Mahop.

80
    Zlatko Dedić útočil na hattrick, ale jeho rána po nepříliš dobrém zpracování končí nad brankou.

77
    Christoph Freitag to vzal na sebe. Jeho rána z velké dálky končí v moci brankáře domácího celku. Andreas Lukse bude vykopávat.

76
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Martin Harrer, přichází Bryan Henning.

75
    Christian Gebauer zakončoval z dobré pozice, rána mu ale vůbec nesedla. Balon končí v sedmé řadě nad brankou.

73
    Metr po metru se Altach dostává před branku soupeře, ale obrana Wackeru hraje zodpovědně a vyrovnání nechce dopustit. Nyní dobře míč odehrál Matthias Maak.

72
    Domácí vybojovali autové vhazování na útočné polovině, pokoušeli se dostat k brance, ale nepodařilo se jim to.

70
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Ilkay Durmus, přichází Florian Buchacher.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, zdá se, že hosté budou střídat.

69
    Ilkay Durmus odchází z hrací plochy, je ošetřován.

67
    Domácí fotbalisté zlepšili hru, dostali se útočnou polovinu, kde kombinují. Jan Zwischenbrugger centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

65
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Emir Karić, přichází Joshua Gatt.

65
    Matthias Maak centroval před branku, ale jeho rána končí mimo. Gólman zasahovat nemusel.

64
    Ilkay Durmus velmi dobře zakončoval, jeho rána končí mimo branku.

63
    Střídání v týmu SC Rheindorf Altach: ze hřiště odchází Samuel Yves Oum Gouet, přichází Stefan Nutz.

62
    Christoph Freitag vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Následně Wacker fauloval a rozehrávají domácí.

60
    Domácí rozehrávají, Christian Gebauer se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.

59
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.

56
    Innsbruck rozehrává autové vhazování, Christoph Freitag centr se snesl před branku, ale obrana Altachu si dokázala poradit.

53
    Martin Harrer rozehrává od své branky, sledujeme rychlý fotbal, který však mnoho šancí nenabízí.

52
    Hosté mají nyní převahu, ale nemohou se stabilněji propracovat do střelecké pozice.

50
    Ilkay Durmus hlavičkoval před branku, jeho projektil postrádal přesnost. Následně Emir Karić z domácího celku zakončoval nepřesně.

48
    Hosté rozehrávali volný kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo nedokázal hlavičkovat přesně do branky.

46
    Zápas pokračuje druhým poločasem, ani jeden celek nemusel zatím střídat.

46

Úvodní poločas nabídl hned tři branky. Zlatko Dedić se trefil hned dvakrát, a tak Wacker vede o dva góly. Domácím se podařilo snížit, krásnou ránou se trefil pod břevno Hannes Aigner. Domácí celek hraje aktivně, zatím se mu ale nepodařilo vyrovnat.

45+0

45
    Hostující brankář vykopává od své branky, probíhá poslední minuta hry v prvním poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    Obrana si dokázala poradit, následně zakončoval nepřesně Christian Gebauer. Vykopávat bude brankář.

43
    Emanuel Schreiner centroval před branku. Jeho pokus byl zblokovaný. Rohový kop.

42
    Andreas Lienhart si pomohl nedovoleně, v souboji se soupeřem fauloval. Rozehrávat bude hostující celek.

41
    Fanoušci ženou domácí celek za vyrovnáním, výborně akci soupeře zastavil hostující Stefan Meusburger.

39
    Dostáváme se do finální fáze hry, domácí celek se snažil vyrovnat. Stefan Nutz se nedostal k zakončení, přihrávka postrádala přesnost.

38
    Christopher Knett po nepovedené akci bude rozehrávat od své branky. Ani jeden celek se nikam nežene.

37
    Philipp Netzer se provinil na polovině hrací plochy faulem, rozehrávat bude hostující celek. Ten stále vede díky dvěma brankám Zlatka Dediće.

35
    Wacker vybojoval autové vhazování na útočné polovině, ale do výraznější šance se hosté nedostali.

34
    ) Jan Zwischenbrugger hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, pak však postrádal přesnost.

33
    Christopher Knett rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Následně si pomohl domácí Christian Gebauer nedovoleně. Hrát bude Innsbruck.

32
    Andreas Lienhart rozehrává od své branky, následně se do šance pokoušel dostat jeho spoluhráč. Hannes Aigner přišel o míč.

30
    Půlhodiny hry je pryč, viděli jsme již tři branky. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, pak snižoval krásnou ránou Hannes Aigner.
    28. Hannes AIGNER - 1:2

28
    Rheindorf Altach právě vstřelil branku!
    Domácí celek snižuje, krásnou ránou ze střední vzdálenosti poslal míč do horní části branky HANNES AIGNER.

28
    Žlutou kartu dostává Ilkay Durmus (FC Wacker Innsbruck).

27
    Nyní se hraje na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji na útočnou polovinu.
    24. Martin HARRER - 0:2

24
    Wacker právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení. Dobrá už byla první střela, kterou domácí brankář vytěsnil na tyč, zapadla do branky, následně poslal míč do brány Zlatko Dedić a pak se míč odrazil zpět do hry. Jako autor branky je označený MARTIN HARRER který vyslal první střelu.
    21. Zlatko DEDIĆ - 0:1

21
    Hostující celek se dostává do vedení. Wacker přečkal tlak soupeře. Ilkay Durmus centroval před branku, následovala střílená přihrávka, kterou zcela mimo dosah brankáře poslal LATKO DEDIĆ.

18
    Martin Harrer zakončoval rychlou kombinaci svého celku. Jeho rána končí mimo branku. Vykopávat bude Andreas Lukse.

16
    Zlatko Dedić byl volný před brankou, dostal přihrávku a rychle zakončoval. Míč mu ale sjel z kopačky, a tak místo střely vznikl nepovedený pas.

15
    Christian Gebauer zakončoval z velké dálky, jeho rána končí výrazně mimo branku.

14
    Stefan Meusburger si nejlépe vyskočil na míč po centru před branku. Hlavičkoval ho mimo branku.

13
    Hosté mají k dispozici autové vhazování na útočné polovině, Christoph Freitag hledal spoluhráče, ale jeho hod nebyl vůbec přesný.

10
    Emir Karić hraje hodně aktivně na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet a zásobuje spoluhráče velkým množstvím přihrávek.

9
    Wacker Innsbruck vybojoval autové vhazování na útočné polovině, ale do pozice pro zakončení se vinou dobré defenzivní hry domácích nedostal.

8
    Andreas Lukse rozehrává po nepovedené hostující akci od své branky, přenechává míč obráncům. Následný pokus o dlouhou přihrávku na nabíhajícího hráče postrádal přesnost.

7
    Christian Gebauer se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho rána byla rychle zblokovaná obranou. Gólman ani zasahovat nemusel.

6
    Momentálně se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Mnoho zajímavých momentů jsem v úvodu tohoto zápasu neviděli.

4
    Christoph Freitag vypálil ze střední vzdálenosti, jeho rána nebyla vůbec přesná. Míč tak bude rozehrávat gólman domácího celku od své branky.

3
    Samuel Yves Oum Gouet hledal před brankou spoluhráče, ten byl však obsazený. Míč získal obránce Wackeru, který otáčí směr hry. Akci vede Zlatko Dedić.

2
    Hannes Aigner to zkoušel z velké dálky, jeho rána byla nepovedená, a tak bude rozehrávat gólman Christopher Knett.

1
    Zápas v poklidném tempu začíná, ani jeden celek se nikam nežene. Domácí hrají v bílém, hosté ve tmavých dresech.

1

SC Rheindorf Altach: Lukse – Lienhart, Zech, Zwischenbrugger, Netzer, Schreiner – Fischer, Oum Gouet, Karić – Gebauer, Aigner.
    Náhradníci: Kobras – Dobras, Gatt, Meilinger, Nussbaumer, Nutz, Ngwat-Mahop.

FC Wacker Innsbruck: Knett – Schimpelsberger, Meusburger, Maak, Vallci – Freitag, Kerschbaum – Rakowitz, Harrer, Durmus – Dedić.
    Náhradníci: Hankič – Eler, Gabriele, Henning, Hupfauf, Perić..

Zdravím všechny fanynky a fanoušky rakouské Budnesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SC Rheindorf Altach a FC Wacker Innsbruck.

SC Rheindorf Altach úvodní duel ligy odehrál v hlavním městě Rakouska. Nastoupil proti Rapidu Vídeň a remízu zachraňoval dvě minuty před koncem Johannes Aigner. První domácí zápas se Altachu nepovedl. Nestačil na Mattersburg 2:3, za domácí se dvakrát trefil Aigner.

FC Wacker Innsbruck vstoupil do ligového ročníku špatně. Úvodní dva duely prohrál. Strumu Graz podlehl 2:3, dvakrát se trefil Harrer. Ve druhém kole nestačil na Austrii Vídeň 1:2, jedinou branku vstřelil Dedic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.