Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze sk 4:1 (kon.)
Larnaca – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Minsk – Dunajská Streda sk 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd Budapešť 2:0 (kon.)
Sparta Praha – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira Wacker Mödling – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | Štokholm – Nordsjælland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan sk 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Bergamo 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznań – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Almaty 2:1 (kon.) | Crusaders – Ljubljana 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
FH Hafnarfjördur
0:1 (0:0)
Hapoel Haifa FC
cz Štvrtok 02.08.2018, 21:15 • Kaplakrikavöllur, Hafnarfjördur • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

Úvodní mač přinesl remízu 1:1, a tak byl klíčový tento duel. V něm dokázal Hapoel Haifa vyhrát 1:0, když se v osmašedesáté minutě prosadil Elbaz. Hosté vyhrávají tento zápas a postupují dál. Pomohl jim k tomu střelec gólu a také brankář Šetkus, který zastavil šest domácích střel. (23:08:26)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 5:8.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Hendriksson (FH Hafnarfjördur).
    Žlutou kartu dostává Jónsson (FH Hafnarfjördur).

90+1
    Střídání v týmu Hapoel Haifa FC: ze hřiště odchází Papazoglou, přichází Mitrevski.

90+1
    Hned tři minuty se nastaví, to je čas domácích na vyrovnání.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Lennon měl velkou šanci domácích, ale trefil jen brankáře soupeře. Šetkus drží svůj tým.

87
    Hosté se dostávali do další zajímavé pozice, Papazoglou byl nachytaný v postavení mimo hru.

86
    Rohový kop pro domácí fotbalisty, ti tak mají jednu z posledních šancí. Gólman vyboxoval míč.

84
    Mnoho velkých šancí v závěru zápasu k vidění není, domácí se pokouší vyrovnat, zatím marně.

82
    Papazoglou byl nachytaný v postavení mimo hru.

81
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky, rohový kop pro hosty. Obrana si poradila jen za cenu dalšího. I s tímto si obrana FH dokázala poradit.

80
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Crawford, přichází Thomsen.

79
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Vidarsson, přichází Gudnason.

77
    Domácí hráči se pokouší vyrovnat, ale nemohou si vypracovat výraznější příležitost.

76
    V souboji jeden na jednoho si pomohl nedovoleně Hendriksson. Fauloval soupeře, a tak hrají hosté.

75
    Hostující celek se dopustil faulu, a tak budou na polovině hrací plochy rozehrávat domácí, kteří potřebují alespoň vyrovnat.

73
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, vypálil domácí hráč, který ale minul branku. Rozehrávat bude Šetkus.