Hrunčáková – Kudermetovová sk 0:2 (kon.)
64 65
Veronika Kudermetovová
2
7 7
Štvrtok 19.07.2018, 12:17WTA Gstaad - Ladies Championships Gstaad by Ixion Services (antuka) • Osemfinále

6:7
    GEM, SET, ZÁPAS Veronika Kudermetovová! Forhend našej tenistky zastavila páska a tak ruská tenistka po výhre 2:0 na sety a po hrách 7:6 (4) a 7:6 (5) postupuj prekvapivo do štvrťfinále, keď vyradila Viktória Kužmová, ktorá bola treťou nasadenou hráčkou na tomto turnaji.

3-6
    Veronika Kudermetovová získava tri mečbaly!

6:6
    Ktorý Viktória Kužmová vyžíva a tak aj druhý set bude mať skrátenú hru!

40-A
    Druhý mečbal pre Kudermetovovú!

30-40
    Deviata dvojchyba v tomto zápase na konte našej tenistky a tak Veronika Kudermetovová získava mečbal!

5:6
    Hneď ten prvý aj využíva, takže Veronika Kudermetovová vyhráva v druhom sete 6:5 a Viktória Kužmová pôjde podávať na udržanie sa v tomto zápase! Razom sa to tak celé otočilo, ale ešte nieje nič stratené pre našu tenistku.

5:5
    Ktorý Kudermetovová využíva a vyrovnáva stav v druhom sete na 5:5! Opäť naša tenistka nevyužila setbal, čo ju v prvom sete potom mrzelo. Uvidíme, aký vývoj bude mať ešte druhé dejstvo.

40-A
    A v zápätí tu je brejkbal na udržanie sa v druhom sete!

40-30
    Viktória Kužmová získava setbal!

5:4
    Hneď ten prvý aj využíva, keďže ani tento úder našej tenistky neprešiel na druhú stranu a tým pádom Veronika Kudermetovová znižuje stav v druhom sete na 4:5! Viktória Kužmová však má servis na jeho víťazstvo.

5:3
    Tretí gembal sa jej už podarilo využiť a tak vyhráva v druhom sete 5:3! Veronika Kudermetovová pôjde podávať na udržanie sa v druhom sete.

40-30
    Ani tento gembal naša tenistka nevyužíva, Viky má k dispozícii poslednú loptičku na ukončenie svojho podania.

4:3
    Ten sa jej už podarilo využiť, keďže return našej tenistky zastavuje páska. Veronika Kudermetovová znižuje stav v druhom sete na 3:4!

A-40
    Siedma dvojchyba ruskej tenistky a druhý brejkbal pre našu hráčku!

A-40
    Kudermetovovej nevyšiel druhý servis a tak Viky získava brejkbal!

4:2
    Dlhý bekhend ruskej tenistky končí v aute, Viky tak už tento gembal využíva a ujíma sa vedenia 4:2 v druhom sete. Kudermetovová ale nebola ďaleko od toho, aby získala servis našej hráčky.

A-40
    Ďalší gembal pre našu tenistku.

40-A
    Aut z rakety našej reprezentantky a tak Veronika Kudermetovová získava brejkbal, prvý v druhom sete!

3:2
    Ktorý sa jej aj podarilo využiť, takže znižuje stav v druhom sete na 2:3 z jej pohľadu!

3:1
    Prvý pokus je hneď úspešný a tak Viktória Kužmová vyhráva v druhom sete 3:1! Zatiaľ to vyzerá pre našu tenistku nádejne, ale ešte bude mať druhý set dostatočné trvanie.

2:1
    Hneď ten prvý aj využíva, takže získava prvý gem v druhom sete, ktorým znižuje jeho stav na 1:2!

2:0
    Druhý pokus však je už úspešný a tak Viktória Kužmová vyhráva po potvrdení brejku 2:0 v druhom sete!

1:0
    Presný úder na čiaru od našej tenistky, ktorá tak berie hneď prvé podanie svojej súperky v tomto dejstve a ujíma sa vedenia 1:0 v druhom sete!

A-40
    Dlhý úder podávajúcej hráčky končí v aute, Viky získava brejkbal!

0:0
    Veronika Kudermetovová už kráča na kurt, tak napokon predsa len budeme v zápase pokračovať!

0:0
    Veronika Kudermetovová si vyžiadala prestávku na ošetrenie! Je už v opatere lekár, trápia ju tak nejaké zdravotné problémy.

6:7
    Opäť je tu eso, ktorým Kudermetovová využíva prvý setbal a tak vyhráva prvý set v skrátenej hre! Prvé dejstvo tohto zápasu bolo vyrovnané, škoda len, že Viktória za stavu 6:5 nevyužila dva setbaly. V skrátenej hre potom prišli straty podania a tak je pred druhým setom v lepšej pozícii Kudermetovová.

4-6
    Eso aj na druhej strane a tak Kudermetovová získava dva setbaly!

6:6
    Ktorý napokon aj využíva a tak o osude prvého setu bude musieť rozhodnúť tajbrejk, tento gem ukončila Kudermetovová priamym bodom z podania. Škoda, Viktória Kužmová mala k dispozícii dva setbaly, ktoré však pri podaní súperky využiť nedokázala.

40-15
    Ďalšia dvojchyba ruskej tenistky a tak Viktória Kužmová získava dva setbaly!

6:5
    Tento pokus už naša tenistka zvládla a ujíma sa vedenia 6:5! Veronika Kudermetovová pôjde znova podávať na udržanie sa v prvom sete a vynútenie si tajbrejku.

5:5
    Aj sa tak stáva, Veronika Kudermetovová čistou hrou vyrovnáva na 5:5 a tak prvý set ešte bude pokračovať.

5:4
    Hneď ten prvý aj využíva a tak sa ujíma vedenia 5:4 v prvom sete! Veronika Kudermetovová teda pôjde podávať na udržanie sa v prvej sade hry.

4:4
    Posledný brejkbal Viktória využíva a tak vyrovnáva stav v prvom sete 4:4! Slovenská tenistka nutne potrebovala získať toto podanie, čo sa jej podarilo a pôjde podávať na potvrdenie brejku.

40-0
    Presným úderom na čiaru získava Viky tri brejkbaly!

3:4
    Return súperky putuje za základnú čiaru a tak Viktória čistou hrou znižuje stav v prvom sete na 3:4! Potrebuje však získať nasledujúce podanie svojej súperky.

2:4
    Následne si však pomáha kvalitným podaním a v prvom sete sa ujíma vedenia 4:2! Slovenská tenistka potrebuje udržať svoje nasledujúce podanie.

2:3
    Ktorý úspešne využíva a tak s problémami si naša tenistka udržala tento servis, čím znižuje stav v prvom sete na 2:3!

30-40
    Veronika Kudermetovová získava brejkbal, naša tenistka sa previnila dvojchybou!

1:3
    Hneď ten prvý aj Kudermetovová využíva a tak po potvrdení brejku vyhráva v prvom sete 3:1! To sú menšie komplikácie pre našu tenistku, ale má ešte priestor, aby to celé zvrátila.

1:2
    Ruská tenistka využíva hneď ten prvý a prerazila tak prvé podanie našej hráčky. Veronika Kudermetovová ide do vedenia 2:1 a po krátkej prestávke bude podávať na potvrdenie brejku!

0-40
    Pri druhom podaní našej tenistky v zápase prichádzajú dva brejkbaly!

1:1
    Druhý gembal už Veronika Kudermetovová využíva a vyrovnáva teda stav v prvom sete na 1:1! Úvodné podania teda obe tenistky zvládli úspešne.

1:0
    Esom na záver ukončila Viktória prvý gem, dokázala si bez problém udržať podanie a ujíma sa vedenia 1:0 v prvom sete!