25 25 25
Bielorusko
0
18 18 21
cz Sobota 02.06.2018, 18:00 • Sportovní hala, Jindřichův Hradec • Európska liga žien • Skupina C

0:0
    Češky v domácím prostředí nedaly šanci běloruskému výběru ve třech setech a zajistily si postup do závěrečného Final Four Evropské ligy!

Svěřenkyně Zdeňka Pommera hned v úvodním setu dokázaly zatlačit soupeřky. Ve střední části odskočily Češky na luxusní vedení a to dotáhly až do koncovky. Podobně se vyvíjel také druhý set, který skončil stejně sedmibodovým rozdílem. Ve třetím setu se bojovalo od samého úvodu o každý bod. Bělorusky v závěru mohutně dotahovaly, ale trenér českého týmu poslal na závěr Gabrielu Orvošovou a ta ukončila zápas dvěma přímými body v řadě.

V závěrečném utkání základní skupiny Evropské ligy v Bělorusku se Češky představí ve středu. (19:30:07)

25:21
    Třetí set skončil.

25:21
    Je konec! Gabriela Orvošová zakončila utkání esem o pásku. Ani tentokrát nemělo libero běloruského týmu žádnou šanci.

24:21
    Tři mečboly! I po oddechovém čase se představila na servisu mladá univerzálka Gabriela Orvošová. A Orvošová dokázala servisem dokonale zaskočit libero soupeře.

23:21
    Česko má potřebné dvoubodové vedení! Gabriela Orvošová přitlačila na servisu, Bělorusky nemohly útočit a to potrestala Mlejnková. Běloruský tým si bere oddechový čas.

22:21
    Již dvaadvacátý bod pro český celek zařídila Mlejnková tvrdým útokem po lajně.

21:21
    Barbora Purchartová na servisu příliš soupeřky nepotrápila. Markevičová vytloukla český blok.

21:20
    Češky ale stále mají výhodu jednoho bodu. Chyškevičová servírovala jen do sítě.

20:20
    Srovnáno. Po servisu Kossányiové útočila z hlavního Chyškevičová do dlouhé diagonály.

20:19
    Místo Toufarové přichází do hry Orvošová. Kossányiová po vysoké nahrávce znovu neuspěla, ale výměna ještě pokračovala a Mlejnková zakončila z pipu.

19:19
    Srovnáno. Seryková přitlačila servisem a Kossányiová se po dlouho době neprosadila v útoku a navíc Mlejnková smečovala daleko do zámezí.

19:18
    Český tým ztrácí své vybudované vedení. Dostálová nepřihrála pro Valkovou ideálně.