J. Kórea – Bosna 1:3 (kon.) | Austrália – Česko 4:0 (kon.) | Tunisko – Turecko 2:2 (kon.)
Francúzsko – Taliansko 3:1 (kon.)
Austrália
4:0 (1:0)
Česko
Piatok 01.06.2018, 13:00 • NV Arena (Sankt Pölten) • Medzinárodný prípravný zápas

84
    Dvojgólový Mathew Leckie si užil potlesk austrálskych fanúšikov. V závere duelu ho vymenil Daniel Arzani.

81
    Karel Jarolím urobil štvrté striedanie v zápase. Hraciu plochu opustil Jan Kopic, ktorého nahradil Tomáš Hořava.

76
    O malú chvíľu neskôr je tu striedanie Austrálie. Z ihriska odkráčal Josh Risdon, na jeho miesto nastúpil Milos Degenek.

75
    Patrik Schick bol na hrote útoku takmer neviditeľný a záverečné minúty si pozrie iba z lavičky. Nahradil ho Josef Šural.

73
    Po treťom góle prichádza tretie austrálske striedanie. Na ihrisko vybehol Dimitros Petratos, ktorému prenechal miesto Robbie Kruse.

66
    Austrálčania opäť striedajú. Na dnes má odpracované Tomas Rogic, ktorého nahradil Jackson Irvine.

61
    Je tu prvé austrálske striedanie. Na trávnik vybehol Jamie Maclaren, ktorý vymenil strelca druhého gólu Andrewa Nabbouta.

57
    Karel Jarolím reaguje na nepriaznivý vývoj stretnutia. Z ihriska odchádza Antonín Barák, ktorého nahradil Jan Sýkora.

46
    Český tréner urobil cez prestávku jednu zmenu v zostave. Michaela Krmenčíka vystriedal v útoku Jakub Jankto.

Tomáš Lengyel

Góly: 32. Leckie, 54. Nabbout, 72. Leckie, 80. Jugas (vla.)

Karty:   79. Jankto (CZE)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 0:4. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:9.
    Austrália: Ryan – Risdon (76. Degenek), Milligan, Sainsbury (C), Behich – Luongo, Rogic (66. Irvine), Mooy – Leckie (84. Arzani), Nabbout (61. Maclaren), Kruse (73. Petratos)
    Náhradníci: Jones, Vukovic – Degenek, Meredith, Cahill, Jurman, Juric, Troisi, Jedinak, Rukavytsya, Irvine, Petratos, Brillante, Arzani, Karacic, Maclaren.

Česko: Koubek – Bořil, Kalas, Jugas, Novák – Hušbauer, Barák (57. Sýkora), Darida (C) – Schick (75. Šural), Krmenčík (46. Jankto), Kopic (81. Hořava).
    Náhradníci: Pavlenka, Vaclík – Coufal, Jemelka, Hořava, Jankto, Souček, Sýkora, Trávník, Šural.