Moreirense – Aves 0:3 (kon.) | Praia – Setúbal 2:1 (kon.) | Chaves – Marítimo 4:1 (kon.)
Porto – Feirense 2:1 (kon.)
GD Chaves
4:1 (2:1)
CS Marítimo
cz Nedeľa 06.05.2018, 19:00Primeira Liga • 33. kolo

87
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Renan Bressan, přichází Patrao.

78
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ricardo Valente, přichází Felipe Oliveira.
    76. Matheus PEREIRA - 4:1

76
    Chaves právě vstřelil branku!
    Po faulu hostujícího Edgara Costy následoval pokutový kop, který s přehledem proměnil MATHEUS PEREIRA.

74
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Rafael Furlan, přichází Pedro Queirós.

62
    Joel sice dostal míč do branky, ale akci předcházelo postavení mimo hru. Za pokyn videorozhodčího nebyla branka uznaná.

57
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Rodrigo Pinho, přichází Gevorg Ghazarjan.
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Joao Gamboa, přichází Edgar Costa.
    52. Matheus PEREIRA - 3:1

52
    Domácí celek krátce po začátku druhého poločasu navyšuje své vedení, technicky dobře zvládnutou střelou se prosazuje obranou zapomenutý MATHEUS PEREIRA.

46
    Žlutou kartu dostává Fábio China (CS Marítimo).
    45+10. Renan BRESSAN - 2:1

45+10
    V desáté minutě nastavení se z pokutového kopu neomylně prosazuje RENAN BRESSAN. Domácí tak vedou o jednu branku.

45+6
    Žlutou kartu dostává Zainadine Júnior (CS Marítimo).

45+5
    Žlutou kartu dostává Bebeto (CS Marítimo).

43
    Žlutou kartu dostává Paulinho (GD Chaves).
    37. Pedro TIBA - 1:1

37
    Za svou aktivní hru je odměněný domácí celek vyrovnávací brankou. Dobře si před branku naběhl PEDRO TIBA, který poslal míč do protipohybu brankáře.
    27. BEBETO - 0:1

27
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Hostující celek se prosazuje jako první. Domácí hráči nedokázali dostat míč od branky, což se jim vymstilo. Na přihrávku spoluhráče si naběhl BEBETO a dokázal překonat vyběhnutého brankáře.

Jan Prošek

Góly: 37. Tiba, 45+10. Bressan (pen.), 52. Matheus Pereira, 76. Matheus Pereira (pen.) – 27. Bebeto

Karty:   43. Paulinho (CVS) – 45+5. Bebeto (MAO), 45+6. Z. Júnior (MAO), 46. China (MAO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:9. Střely mimo: 5:7. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:20.
    GD Chaves: Ricardo – Paulinho, Maras, D. Duarte, Furlan (74. Queirós) – Tiba, Eustáquio, Bressan (87. Patrao) – Matheus Pereira, William, Davidson.
    Náhradníci: Filipe – Coelho, Galvao, Jefferson, Patrao, Queirós, Jorginho.

CS Marítimo: Charles – Bebeto, Z. Júnior, P. Santos, China – Correa, Gamboa (57. E. Costa), F. Baiano, R. Valente (78. Oliveira) – Joel, R. Pinho (57. Ghazarjan).
    Náhradníci: Borges, E. Costa, Ghazarjan, Nepomuceno, Everton, Oliveira.