Ukrajina – Chorvátsko 2:4 (kon.) | Rumunsko – Estónsko 0:1 (kon.) | Japonsko – Litva 1:6 (kon.)
Ukrajina
2:4 (0:3, 0:0, 2:1)
Chorvátsko
cz Streda 25.04.2018, 11:30Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. B • 3. kolo

Střely na branku 33:39. (13:39:27)

Chorvatsko díky skvělé první třetině vyhrává tento zápas 4:2. Dokázalo se prosadit v přesilovce, v oslabení, ve tře pět na pět i do prázdné branky. Ukrajina doplatila na špatný vstup do zápasu. Ani snížení ve třetí třetině nepomohlo k zisku bodů.
    Nejlepší hráči:
    Ukrajina: Bogdan Djačenko
    Chorvatsko: Tomislav Zanoški

59:58 Domen VEDLIN - 2:4

59:58
    Chorvatsko právě vstřelilo branku!
    Chorvatsko tento zápas vyhraje, je to jasné. Do prázdné branky poslal kotouč přes celé kluziště DOMEN VEDLIN.

59:16
    Ukrajina hraje bez brankáře, Sergej Babinec nepřesně zakončovat.

58:40
    Hráči v bílém hrají velmi dobře defenzivně. Ukrajina má velké problémy s koncovkou.

58:12
    Ukrajina se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

58:00
    Chorvatsko drží hru daleko od své branky, stále vede o jednu branku.

57:33
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ukrajiny,

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:44
    Viktor Zacharov byl volný před brankou, jenže puk se k němu nedostal. Dobře zasáhla obrana soupeře.

55:48
    Bogdan Djačenko kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

55:18
    Sledujeme rychlý hokej, mnoho práce gólmani nyní nemají. Souboje o kotouč se odehrávají v neutrální zóně.

54:10
    Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma. Chorvatsko vede už jen o jednu branku.

53:00
    Chorvatsko si vyžádalo oddechový čas.
    53:00 Dmytro NIMĚNKO - 2:3

53:00
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    Pěknou akci předvedl Andrij Michnov, který obkroužil branku a jeho střílenou bekhendovou přihrávku neomylně poslal do sítě DMYTRO NIMĚNKO. Asistence: Andrij Michnov.

52:44
    Dmytro Niměnko pálil od modré čáry, výborně zasáhl obránce Ivan Šijan, který nenechal soupeře vypálit.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 47. Katrič (Bucenko, Babinec), 53. Niměnko (Michnov) – 5. Janković (Senzel, Blagus), 12. Zanoški, 14. Kanaet (Tadić), 60. Vedlin

Ukrajina: Gajdučenko (14. Djačenko) – Tolstuško, Ignatěnko, Katrič, Romaněnko, Tatarenko, Žovnir, Petruchno, Matvijenko – Michnov, Niměnko, Zacharov – Bucenko, Babinec, Ljalka – Černišenko, Ramazanov, Gricenko – Gavrik, Karpenko, Bojkov.
    Chorvátsko: Tomljenović (Nikolić) – Tadić, Šijan, Vedlin, Senzel, Šilović, Puzič, Kegalj – Zanoški, Brine, Jarčov – Blagus, Kanaet, Rendulić – Jazbec, Janković, Miličić – Šakić, Fičur, Brenčun – Vukoja.

Rozhodca: Halm – Janusauskas, Kroyer