B. Bystrica – Trenčín | 6:1 (kon.) |
Izrael – KĽDR | 9:1 (kon.) | | | Nový Zéland – Luxembursko | 7:1 (kon.) | | | Španielsko – Mexiko | 14:0 (kon.) |
Litvínov – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 3:0 (kon.) |
Turecko – Hongkong | 6:1 (kon.) | | | Bulharsko – Gruzínsko | 3:5 (kon.) | | | Juhoafrická rep. – Taiwan | 2:5 (kon.) |
Toronto – Boston | 4:2 (kon.) | | | NJ Devils – Tampa Bay | 5:2 (kon.) | | | Colorado – Nashville | 5:3 (kon.) |
San Jose – Anaheim | 8:1 (kon.) |
59:59
|
Janaki Gatčev to přehnal s tvrdostí a dostává 2+10 minut za hrubost.
|
|
55:21
|
Vyloučení v týmu Bulharsko (Veselin Dikov – 2 min., sekání).
|
|
55:01
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Vitali Dumbadze – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
50:55
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Artem Kurbatov – 2 min., podražení).
|
|
50:45
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Ivan Švecov – 2 min., hákování).
|
|
45:05
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Alexandr Žužunašvili – 2 min., krosček).
|
|
36:08
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Semjen Charizov – 2 min., hákování).
|
|
34:22
|
Vyloučení v týmu Bulharsko (Ivan Hodulov – 2 min., podražení).
|
|
32:00
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Michail Šalunov – 2 min., sekání).
|
|
06:37
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Semjen Charizov – 2 min., podražení).
|
|
05:22
|
Vyloučení v týmu Bulharsko (Rejmand Mladenov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
04:57
|
Vyloučení v týmu Gruzie (Ivan Švecov – 2 min., podražení).
|
|
02:41
|
Vyloučení v týmu Bulharsko (Veselin Dikov – 2 min., hrubost).
|
Góly a asistencie:
11. V. Dikov (Vasilev), 19. M. Nikolov (Dilkov), 53. Hodulov (V. Dikov) – 4. Kurbatov (Obolgogiani, Žužunašvili), 29. Kozjulin (Vasilčenko), 37. Vasilčenko, 37. Vasilčenko (Kozjulin), 45. Kozjulin
Rozhodca: Jarec – Cristeli, Labžov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Bulharsko:
Dimitrov (Stojnov) – Božanov, Stojlov, Mladenov, I. Georgijev, Stefanov, Gjurov, K. Dikov (A) – Muhačev, Hodulov (A), Iskrenov – T. Georgijev, M. Nikolov, Dilkov – V. Dikov, Vasilev (C), Bojadžiev – Gatčev, Stojadinov.
Náhradníci:
Tréner:
Gruzínsko: Iljenko (Ambrolava) – Kurbatov, Dumbadze (C), Comaia (A), Charizov, Džeiranašvili (A), Geperidze, Davitašvili – Žužunašvili, Obolgogiani, Filimonov – Vasilčenko, Švecov, Kozjulin – Minasiani, Gongadze, G. Oganeziani – D. Oganeziani, Šalunov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Gruzínsko: Iljenko (Ambrolava) – Kurbatov, Dumbadze (C), Comaia (A), Charizov, Džeiranašvili (A), Geperidze, Davitašvili – Žužunašvili, Obolgogiani, Filimonov – Vasilčenko, Švecov, Kozjulin – Minasiani, Gongadze, G. Oganeziani – D. Oganeziani, Šalunov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jarec – Cristeli, Labžov
Diváci:
Petr Sumbal