Mladá Boleslav – Liberec 5:2 (kon.)
FK Mladá Boleslav
5:2 (2:0)
FC Slovan Liberec
cz Nedeľa 08.04.2018, 11:00 • MěS Mladá Boleslav • Juniorská liga sk. A – Čechy (CZ) • 1. kolo

90+1
    Liberec právě vstřelil branku!
    Hlavní rozhodčí ještě ponechal závěrečný útok hostů, který přináší branku! Slovan tak znovu kosmeticky upravuje skóre, znovu se o to postaral střídající hráč, v tuto chvíli ERIK MICOVČÁK!

79
    Také hosté se dnes prosazují a v tuto chvíli kosmeticky upravují skóre! JIŘÍ MICHALEC se prosazuje po deseti minutách pobytu na hřišti!

76
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Patnáct minut před koncem přichází pátá trefa domácích fotbalistů, ONDŘEJ RUDZAN dokázal překonat brankáře France!

60
    To se jim nepovedlo, na druhé straně přišla rychlá akce domácích, ze které Boleslav vytěžila čtvrtý gól. O ten se postaral MICHAL DOHNALÍK!

47
    Následná standardní situace je využita, domácí přidávají v úvodu druhého poločasu další přesný zásah a vedou už tříbrankovým rozdílem! Autorem branky je JIŘÍ KATEŘIŇÁK!

37
    Druhá střela, která směřovala na France, končí dalším přesným zásahem domácích! Do střelecké listiny se znovu zapisuje TOMÁŠ LADRA!

12
    Domácí fotbalisté se z první střely, která směřovala na bránu, dostávají do vedení. Prosadil se TOMÁŠ LADRA!

Štěpán Slovák

Góly: 12. Ladra, 37. Ladra, 47. Kateřiňák, 60. Dohnalík, 76. Rudzan – 79. Michalec, 90+1. Micovčák

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Klíma, Rudzan (83. Krčmář), Fabián, Vejr (64. Komárek), Rada (73. Košek), Ladra (80. Zabilanský), Kateřiňák, Dohnalík (73. Procházka), Glöckner (C), Kopa
    Náhradníci: Košek, Procházka, Krčmář, Zabilanský, Komárek, Vrána

FC Slovan Liberec: Franc – Wiesner, Ševčík, Baláž, Heppner (C), Malinský (80. Micovčák), Graiciar (69. Michalec), Kacharaba, Dvořák (46. Prokš), Michal (69. Vrabec), Gembický (60. Kazda)
    Náhradníci: Doležal, Vrabec, Micovčák, Kazda, Michalec, Prokš, Hnízdil

Rozhodca: Nenadál – Melichar, Pospíšil