Michalovce – Skalica 3:1 (kon.) | Detva – Lipt. Mikuláš 4:6 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HK Skalica
Nedeľa 08.04.2018, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • Baráž

57:09
    Komplikácie pre Michalovce. Tomáš Banovský zbytočne atakoval zozadu protihráča a inkasoval dve trestné minúty za krosček.

32:01
    Vladislav Solomončak v snahe získať puk pri mantineli sekol skalického obrancu a hlavný rozhodca mu udelil dve trestné minúty.

26:29
    Michalovce si zahrajú druhú presilovku v zápase. Dve trestné minúty za podrazenie dostal brankár Roman Petrík, za ktorého si ich odsedí Adolf Straka.

23:46
    Michalovce budú hrať prvú presilovku v dnešnom zápase. Na trestnú lavicu odchádza Kristián Kučera za podrazenie.

17:25
    Ďalšie vylúčenie na michalovskej strane. Lukáš Toma hral so zdvihnutou hokejkou a ponúka Záhorákom dvojnásobnú presilovku.

16:43
    Prvé vylúčenie v dnešnom stretnutí. Na trestnú lavicu odišiel michalovský obranca Branislav Cvengroš, ktorý dostal dve minúty za seknutie.

Tomáš Lengyel

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 20. Halás (Solomončak), 25. Mašlonka (Meliško, Piatak), 60. Halás – 25. Jarolín (Mikéska, Kotzman)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Valečko, Hančák, Korenko, Meliško, Cvengroš, Dolgoš – Halás, Cútt, Solomončak – Mašlonka, Piatak, Balko – Hamráček, Toma, Mesaroš – Banovský, Jokeľ.
    HK Skalica: Petrík – Škápik, Horváth, Sloboda, Mikéska, Janík, Kukliš, Hílek, Straka – Vaškovič, Vereš, Hujsa – Kotzman, Jarolín, Janáč – Jurák, Schmidt, Okoličány – Kučera, Dmitrijev, Hluch.

Rozhodca: Kalina, Lauff – Bogdaň, Smrek