Trnava – Slovan Bratislava | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Žilina | 1:2 (kon.) | | | Nitra – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
Prešov – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 0:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Inter Bratislava | 0:3 (kon.) | | | L. Mikuláš – Nové Mesto n/V | 1:2 (kon.) | | | Bardejov – Skalica | 2:0 (kon.) |
Brno – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Sparta Praha – Dukla Praha | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jablonec | 1:1 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 1:2 (kon.) |
Everton – Liverpool | 0:0 (kon.) | | | Bournemouth – Crystal Palace | 2:2 (kon.) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:1 (kon.) |
Leicester – Newcastle | 1:2 (kon.) | | | Stoke City – Tottenham | 1:2 (kon.) | | | Watford – Burnley | 1:2 (kon.) |
West Bromwich – Swansea | 1:1 (kon.) | | | Manchester City – Manchester United | 2:3 (kon.) |
Alavés – Getafe | 2:0 (kon.) | | | Vigo – Sevilla | 4:0 (kon.) | | | Real Betis – Eibar | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Leganés | 3:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Mainz | 1:1 (kon.) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Hertha | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Bayern | 1:4 (kon.) | | | Hamburger – Schalke | 3:2 (kon.) |
Benevento – Juventus | 2:4 (kon.) | | | Spal – Bergamo | 1:1 (kon.) | | | AS Rím – Fiorentina | 0:2 (kon.) |
Sampdoria – CFC Janov | 0:0 (kon.) |
Beerschot – Lokeren | 2:2 (kon.) | | | Leuven – Lierse | 1:2 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:1 (kon.) |
Sint-Truiden – Antverpy | 4:0 (kon.) | | | Genk – Liége | 1:0 (kon.) |
Tondela – Portimonense | 2:2 (kon.) | | | Praia – Marítimo | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Braga | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Benfica | 1:2 (kon.) |
Chabarovsk – Perm | 0:2 (kon.) | | | Kazaň – Groznyj | 3:2 (kon.) | | | Zenit – FK Krasnodar | 1:2 (kon.) |
Arsenal Tula – Ufa | 2:1 (kon.) |
Monaco – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Amiens – Caen | 3:0 (kon.) | | | Angers – Štrasburg | 1:1 (kon.) |
Bordeaux – Lille | 2:1 (kon.) | | | Guingamp – Troyes | 4:0 (kon.) | | | Toulouse – Dijon | 0:1 (kon.) |
Třinec – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Vítkovice | 1:0 (kon.) |
Sturm Graz – Austria | 0:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – St. Pölten | 2:1 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 0:2 (kon.) |
Breda – Arnhem | 1:0 (kon.) | | | Kerkrade – Zwolle | 3:2 (kon.) | | | Alkmaar – Eindhoven | 2:3 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Venlo | 3:2 (kon.) |
Kraków – Zagłębie | 2:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Wisła Pł. | 1:3 (kon.) | | | Lech Poznań – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Gdańsk – Arka | 4:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 3:0 (kon.) | | | Gliwice – Termalica | 1:1 (kon.) |
Sandecja Nowy Sącz – Wisla Kraków | 0:0 (kon.) | | | Śląsk – Korona | 1:1 (kon.) |
koniec
SC Rheindorf Altach
1:2
(1:1)
Admira Wacker Mödling
Daniel Bertók
Góly:
28. Grbic – 30. Jakolis, 77. Grozurek
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:8.
Rozhodca: Jager C. (Aut)
Diváci:
Karty: 41. Zech (ALT), 44. Nutz (ALT), 62. Netzer (ALT), 85. Ngwat-Mahop (ALT) – 62. Sax (TRK), 90+2. Grozurek (TRK) 60. Zech (ALT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:8.
SC Rheindorf Altach:
Kobras – Zech, Netzer, Oum Gouet – Lienhart (87. Janeczek), Salomon, Ngwat-Mahop, Schreiner, Nutz (67. Aigner) – Gebauer (58. Otubanjo), Grbic.
Náhradníci: Lukse – Aigner, Janeczek, Nussbaumer, Otubanjo, Tartarotti.
Tréner:
Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Wostry, Strauss, Scherzer – Lackner – Sax (88. Hausjell), Malicsek (75. Merkel), Ebner, Grozurek – Jakolis (63. Schmidt).
Náhradníci: Kuttin – Hausjell, Maier, Merkel, Petlach, Vorsager, Schmidt.
Tréner:
Náhradníci: Lukse – Aigner, Janeczek, Nussbaumer, Otubanjo, Tartarotti.
Tréner:
Admira Wacker Mödling: Leitner – Zwierschitz, Wostry, Strauss, Scherzer – Lackner – Sax (88. Hausjell), Malicsek (75. Merkel), Ebner, Grozurek – Jakolis (63. Schmidt).
Náhradníci: Kuttin – Hausjell, Maier, Merkel, Petlach, Vorsager, Schmidt.
Tréner:
Rozhodca: Jager C. (Aut)
Diváci:
SC Rheindorf Altach: Kobras – Zech, Netzer, Oum Gouet – Lienhart, Salomon, Ngwat-Mahop, Schreiner, Nutz – Gebauer, Grbic.
Náhradníci: Lukse – Aigner, Janeczek, Nussbaumer, Otubanjo, Tartarotti.
FC Flyeralarm Admira: Leitner – Zwierschitz, Wostry, Strauss, Scherzer – Lackner – Sax, Malicsek, Ebner, Grozurek – Jakolis.
Náhradníci: Kuttin – Hausjell, Maier, Merkel, Petlach, Vorsager, Schmidt.
Rozhodčí: Jager C. (Aut).
Po další standardní situaci se už prosazují domácí hráči! ADRIAN GRBIC si nejvýše naskočil na dlouhý centr do šestnáctky, aby následně hlavou překonal bezmocného soupeřova brankáře!
Druhý poločas začne přibližně v 19:30!
Žlutou kartu dostává Philipp Netzer (SC Rheindorf Altach).
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 12:8.