Hannover 96
2:1 (2:0)
Werder Brémy
Piatok 06.04.2018, 20:30 • HDI-Arena. Hannover • Nemecká Bundesliga • 29. kolo

V druhom polčase sa ešte hosťom podarilo znížiť zásluhou Belfodilho v 74. minúte, ale naviac sa už hostia nezmohli. Celkovom v druhom polčase sme veľa zaujímavých situácii nevideli a tak zvíťazil domáci Hannover pomerom 2:1.

S týmto konštatovaním sa už teda lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok neskorého piatočného večera. Zápasom vás sprevádzal Miroslav Revaj. (22:27:06)

90+5

90+4
    Hostia ešte v závere nadstaveného času zahrávali priamy kop, ale domáci ustáli aj túto nebezpečnú situáciu a zrejme sa tak už budú radovať z troch bodov.

90+3
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Felix Klaus, prichádza Noah-Joel Sarenren-Bazee.

90+2
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Ihlas Bebou, prichádza Kenan Karaman.

90+1
    Veľa teraz nechýbalo a mohlo byť vyrovnané! Po výbornom prízemnom centri do pokutového územia domácich sa k odraznej lopte dostal Langkamp, ale z výbornej pozície na skórovanie bránu domácich prestrelil.

90
    Hlavný rozhodca tohto zápasu nadstavuje ešte 4 minúty!

89
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Philipp Bargfrede, prichádza Maximilian Eggestein.

88
    Žltú kartu dostáva Zlatko Junuzović (Werder Brémy).

87
    No a čas hrá stále neúprosne proti hosťujúcemu celku. Domáci bez problémov kontrolujú tieto minúty stretnutia a smerujú za troma bodmi. Ešte však nepredbiehajme, futbal vie byť veľmi nevyspytateľný.

86
    Striedanie v tíme Hannover 96: z ihriska odchádza Josip Elez, prichádza Pirmin Schwegler.

85
    Loptu na svojich kopačkách držia domáci futbalisti a postupnými prihrávkami sa dostávajú až na útočnú polovicu. Hostia sa tak budú musieť brániť v čase, keď by mali útočiť.

84
    Pomaly sa už blíži záver tohto stretnutia, predbežné skóre aj naďalej hovorí v prospech domáceho celku. Uvidíme, či ešte prídu nejaké zaujímavé situácie na jednej či druhej strane.

82
    Striedanie v tíme Werder Brémy: z ihriska odchádza Johannes Eggestein, prichádza Milot Rašica.

81
    Tento prechod do útoku hosťom vôbec nevyšiel, Delaney sa ocitol v postavení mimo hru. Loptu tak na svoje kopačky získava domáci celok, ktorý sa opäť nikam neponáhľa.

80
    Čas sa už teda začína hosťujúcemu celku krátiť, navyše sa teraz Brémy len ťažko dostávajú do útoku. Domáci sa snažia držať hru čo najďalej od svojej brány.

78
    Rohový kop však napokon nič zaujímavého divákom na štadióne neponúkol, domáci sa ubránili bez problémov. Uvidíme teda, čo nás čaká v samom závere tohto stretnutia.

77
    Hostia založili ďalší nebezpečný útočný výpad a svojou aktivitou si vybojovali rohový kop. Domáci sa teraz budú musieť brániť, určite ich čakajú veľmi náročné minúty.