Čína – Česko 1:4 (kon.) | Wales – Uruguaj 0:1 (kon.)
0:1 (0:0)
Uruguaj
cz Pondelok 26.03.2018, 13:35China Cup • Finále

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 8:6. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:12. (15:31:10)

Uruguay vyhrává tento zápas 1:0 nad Walesem a získává China Cup.

90+4

90+4
    Ryan Hedges vybojval pro své spoluhráče rohový kop. Centr směřoval před branku, ale obrana si poradila.

90+3
    Probíhá poslední nastavená minuta.

90+2
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Maximiliano Gomez Gonzalez.

90+1
    Hra je nyní přerušena pro zranění hráče Uruguaye.

90
    Suarez se málem dostal do střelecké pozice, ale míč se rychleji dostal k brankáři. Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ben Davies, přichází Ryan Hedges.

88
    Následovat bude znovu odkop od branky celku, který je veden jako hostující.

87
    Muslera poměrně snadno kryje míč, který směřoval před jeho branku. Balon ukryl do náruče a bude rozehrávat.

86
    Connor Roberts fauloval na polovině hrací plochy soupeře, a tak jeho tým přišel o míč.

85
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Nahitan Nandez, přichází Christian Stuani.

84
    Matthews vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování. Následovat bude ale rohový kop pro Wales, Coates dostal míč do autu.

83
    Probíhají poslední minuty druhého pločasu, Uruguay vede o jednu branku a snaží se hrát dál aktivně, naopak Wales se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

82
    Muslera vykopává od své branky, s rozehrávkou rozhodně nespěchá.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme rychlý fotbal,který se musí fanouškům líbit.