Liberec – Florbal Ústí 5:4 (1:0 po s.n.) | Znojmo – Bulldogs 4:3 (po pr.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
4:3 (1:1, 0:0, 2:2 - 1:0) Stav série: 4:3
Bulldogs Brno
cz Sobota 24.03.2018, 20:00 • SH TJ Znojmo • Play-down Livesport Superligy CZ • 1. kolo

66:51
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Nervydrásající bitva je u konce! Vítězem se stává tým Znojma, který se společně s fanoušky raduje z udržení se mezi elitou. Autorem rozhodujícího gólu je VOJTĚCH PROCHÁZKA.

59:38
    Fanoušci Znojma zanechali okusování nehtů a začali oslavovat vyrovnávací gól! Radost na tribunách rozpoutal DANIEL KREJČÍŘ. Kdo by to řekl, že se domácím během necelé minuty podaří stáhnout dvougólové manko a tím si s nějvětší pravděpodobností vynutit prodloužení.

58:54
    Pozor, protože v samotném závěru základní hrací doby zadělali "okurkáři" na drama! Na 2:3 snížil MARTIN ŠINDELÁŘ. Ještě to bude tuhý boj! Asistence: Tomáš Kucharič.

48:04
    Bulldogs právě vstřelili branku!
    Buldoci odskakují svým soupeřům na rozdíl dvou tref a mají slibně nakročeno k záchraně superligy! Dvougólový Mráz se tentokrát proměnil do role asistenta, když spolehlivě nahrál do sítě zakončujícímu JIŘÍMU JUHAŇÁKOVI. Asistence: Lukáš Mráz.

44:12
    Až po půlhodině hry znovu rozhýbal skóre LUKÁŠ MRÁZ a vrátil vedení na stranu svého klubu. Asistence: David Coufal.

08:42
    Ve znojemské hale panuje euforie. Diváky rozjásal vyrovnávací trefou PETR SLÁMA. Asistence: Pavel Palát.

02:27
    Je tady úvodní gól zápasu. Po Juhaňákově přihrávce otevřel skóre LUKÁŠ MRÁZ, který se předtím šikovně proháčkoval mezi obránci. Asistence: Jiří Juhaňák.

Lukáš Jasoněk

Góly a asistencie: 9. Sláma (Palát), 59. Šindelář (Kucharič), 60. Krejčíř, 67. V. Procházka – 3. Mráz (Juhaňák), 45. Mráz (Coufal), 49. Juhaňák (Mráz)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Skácelík) – Rada, Horák, Krejčíř, Procházka, Pánek, Kriš, Martinek, Daberger – Salava, Palát, Čihal, Sláma, Novák, Kučera, Juříček, Šindelář, Kucharič
    Bulldogs Brno: Mazánek (Kuhn) – Kadlec, Galuszka, Surkoš, Sládeček, Bauer, Žižka, Nonn, Jakůbek – Tichý, Mráz, Coufal, Juhaňák, Kadavý, Černoch, Voltner, Ondráček, Komínek, Drápal

Rozhodca: Filip Drápal, Jakub Pospíšil