Zvolen – Žilina 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:3 (2:1, 3:0, 1:2) Stav série: 3:3
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 23.03.2018, 18:20 • Tipsport arena • Generali play off Tipsport extraligy (CZ) • Štvrťfinále

55:02
    Dobrá šance pro Třinec, aby se dostal na dostřel. Josef Hrabal totiž vyhodil puk z vlastního pásma přímo do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování hry.

51:37
    Je tu dvojnásobná přesilovka pro Dynamo! V dobré šanci byl Hrabal, jenž příklepem nastřelil bránícího hráče, k puku se následně dostal Vladimír Dravecký, jenž ho poslal přímo do ochranné sítě za brankou, dostává tak dvě minuty za zdržování hry.

50:50
    Příliš dlouho se v plném počtu nehrálo, Jakub Petružálek dostává dvě minuty za hákování v útočném pásmu. Dynamo tak má k dispozici další přesilovou hru.

48:44
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jordann Perret – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Vladimír Roth – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

45:00
    Třinec bude mít dobrou šanci na snížení, když dvě minuty za podražení v útočné třetině dostává Sacha Treille.

44:37
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Martin Kaut – 2 min., podražení).

43:20
    Třinec hrál v šesti hráčích, dvouminutový trest odpyká Aron Chmielewski.

39:39
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Lukáš Krajíček – 2 min., podražení).

39:22
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Josef Hrabal – 2 min., držení hole).

19:15
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Petr Čáslava – 2 min., hákování).

09:01
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Tomáš Marcinko – 2 min., hákování).

Adam Joska

Góly a asistencie: 13. M. Kaut (Perret), 16. J. Sýkora (T. Svoboda, Hrabal), 26. Poulíček (Perret, M. Kaut), 31. Dušek (M. Kaut), 32. Tomášek (Wishart), 60. M. Kaut (Rolinek, Trončinský) – 16. Adamský (Svačina), 46. Svačina (Krajíček, Roth), 48. Petružálek (R. Vlach, Dravecký)

HC Dynamo Pardubice: Kacetl (Klouček) – Cardwell, Wishart, Trončinský, Čáslava, Hrabal, Mojžíš, Ščotka – Beran, Tomášek, Rolinek – P. Sýkora, Marosz, Treille – M. Kaut, Poulíček, Perret – J. Sýkora, Dušek, T. Svoboda.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (31. Hamerlík) – Krajíček, M. Doudera, D. Musil, Roth, Linhart, Matyáš – Rákos, Marcinko, Petružálek – Chmielewski, R. Vlach, Dravecký – Adamský, Polanský, Svačina – Cienciala, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Kvasnica.

Rozhodca: Hradil, Bulanov – Ondráček, Špůr

Diváci: 10072