NY Islanders – Tampa Bay 6:7 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:3 (kon.) | Carolina – Arizona 6:5 (kon.)
Columbus – Florida 4:0 (kon.) | Detroit – Washington 0:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:6 (kon.)
Nashville – Toronto 2:5 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:5 (kon.) | Colorado – LA Kings 1:7 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    A už je to definitivní. Panthers zaváhali při rozehrávce a v rohu kluziště se volného kotouče ujal THOMAS VANEK, který poté neměl problém poslat puk do prázdné floridské branky. Bez asistence.

57:18
    Roberto Luongo je na střídačce, necelé tři minuty před koncem třetí třetiny to hosté zkoušejí se šesti hráči v poli!

54:48
    Frank Vatrano (FLA) měl štěstí. Nakonec z toho nebude trestné střílení, ale jen běžná přesilovka pro Columbus, nedávná posila Panthers z Bostonu vyfasovala dvě minuty za sekání.

54:46
    Thomas Vanek ujížděl sám na Luonga, na poslední chvíli byl ale faulován!

51:22
    Blue Jackets si po ní zahrají přesilovku, Petrovic (FLA) míří za katr na dvě minuty za hrubost.

50:55
    To jsou věci! Cats v rozmezí několika sekund vyslali na Bobrovského snad pět střel, domácí brankář si ale pod obrovským tlakem ve všech případech dokázal poradit a diváci jsou na nohou.

48:41
    Seth Jones (CBJ) zbytečně přesekl hůl Huberdeauovi, Florida si tak zahraje další přesilovku.

47:41
    Keith Yandle měl po Dadonovově pasu na holi snížení, z bezprostřední blízkosti ale nedokázal přehodit puk nad Bobrovského beton!

40:33
    Sonny Milano hned zkraje třetí třetiny mohl ještě navýšit náskok domácího týmu, tváří v tvář Luongovi ale neuspěl!

39:01
    V permanenci teď byl i Sergej Bobrovskij, který ale v rozmezí několika sekund zlikvidoval oba nebezpečné pokusy Jonathana Huberdeaua!

38:34
    Atkinsonovu střelu z levého kruhu vyrazil Luongo jen před sebe, kde číhal Nick Foligno, který ale hostujícího gólmana nepřekonal!

35:39
    Huberdeauova dělovka byla zblokována, Keith Yandle o pár sekund později orazítkoval tyč!

35:02
    Pierre-Luc Dubois (CBJ) u mantinelu zbytečně přidržel Trochecka, za což si vykoledoval dvouminutový trest.

31:48
    Okamžitě po svém návratu na led Werenski vyslal do samostatného úniku Jennera, se kterým se ale na poslední chvíli vrátil Ekblad a zabránil další pohromě.

29:44
    Werenski (CBJ) po krátkém ošetření naskočil na led, to mu ale pravidla neumožňují, a tak domácí zadák stráví příští dvě minuty na trestné lavici.
    25:43 Seth JONES - 3:0

25:43
    Přesilovka Blue Jackets trvala pouhých deset sekund a už je to 3:0! Cam Atkinson nabil na modrou napřaženému SETHU JONESOVI, jehož střela ještě změnila směr a Luongo už nestačil zareagovat. Asistence: Cam Atkinson a Pierre-Luc Dubois.

25:33
    Frank Vatrano (FLA) nedovoleně bránil Werenskiho, kromě tohoto trestu navíc navrch vyfasoval ještě dvě minuty za hrubost. Zach Werenski (CBJ) ale půjde také pykat, a to na dvě minuty za sekání.
    23:20 Sonny MILANO - 2:0

23:20
    Od úvodního gólu utkání uplynuly sotva dvě minuty a Columbuští se prosadili znovu! Dubois s Calvertem vybojovali puk v rohu kluziště a druhý jmenovaný poté nabil na střelu SONNYMU MILANOVI, který přesnou střelou nedal Luongovi šanci! Asistence: Matt Calvert a Pierre-Luc Dubois.
    20:59 Cam ATKINSON - 1:0

20:59
    Na začátku druhé třetiny se svěřenci Johna Tortorelly dostávají do vedení. Po nepovedené rozehrávce Panthers se puku ujal Artěmij Panarin, který už mohl pálit, ještě ale posunul puk na levý kruh volnému CAMU ATKINSONOVI, jenž dokázal překonat Luonga! Asistence: Artěmij Panarin.

17:46
    Blue Jackets půjdou v závěru první třetiny do čtyř, Matt Calvert (CBJ) půjde pykat na dvě minuty za faul loktem.

16:10
    Oliver Bjorkstrand nabil na levý kruh úplně volnému Milanovi, který ale na přesouvajícího se Luonga nevyzrál!

13:52
    Nikým nehlídaný Lukáš Sedlák dostal nabito do mezikruží, jeho následná střela ale proletěla těsně vedle Luongovy pokladnice.

01:37
    Frank Vatrano se natlačil až před Bobrovského, z bezprostřední blízkosti ale na domácího brankáře nevyzrál!

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 21. Atkinson (Panarin), 24. Milano (Calvert, Dubois), 26. S. Jones (Atkinson, Dubois), 58. Vanek

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Cole, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Panarin, Dubois, Atkinson – Milano, N. Foligno, Bjorkstrand – Jenner, Wennberg, Vanek – Sedlák, Letestu, Calvert.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Dadonov, Barkov, Bjugstad – Huberdeau, Trocheck, Malgin – J. McGinn, McCann, Vatrano – Haley, MacKenzie, Sceviour.

Rozhodca: Pochmara, Furlatt – Miller, Daisy