NY Islanders – Tampa Bay 6:7 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 4:3 (kon.) | Carolina – Arizona 6:5 (kon.)
Columbus – Florida 4:0 (kon.) | Detroit – Washington 0:1 (kon.) | Ottawa – Edmonton 2:6 (kon.)
Nashville – Toronto 2:5 (kon.) | Chicago – Vancouver 2:5 (kon.) | Colorado – LA Kings 1:7 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    A už je to definitivní. Panthers zaváhali při rozehrávce a v rohu kluziště se volného kotouče ujal THOMAS VANEK, který poté neměl problém poslat puk do prázdné floridské branky. Bez asistence.
    25:43 Seth JONES - 3:0

25:43
    Přesilovka Blue Jackets trvala pouhých deset sekund a už je to 3:0! Cam Atkinson nabil na modrou napřaženému SETHU JONESOVI, jehož střela ještě změnila směr a Luongo už nestačil zareagovat. Asistence: Cam Atkinson a Pierre-Luc Dubois.
    23:20 Sonny MILANO - 2:0

23:20
    Od úvodního gólu utkání uplynuly sotva dvě minuty a Columbuští se prosadili znovu! Dubois s Calvertem vybojovali puk v rohu kluziště a druhý jmenovaný poté nabil na střelu SONNYMU MILANOVI, který přesnou střelou nedal Luongovi šanci! Asistence: Matt Calvert a Pierre-Luc Dubois.
    20:59 Cam ATKINSON - 1:0

20:59
    Na začátku druhé třetiny se svěřenci Johna Tortorelly dostávají do vedení. Po nepovedené rozehrávce Panthers se puku ujal Artěmij Panarin, který už mohl pálit, ještě ale posunul puk na levý kruh volnému CAMU ATKINSONOVI, jenž dokázal překonat Luonga! Asistence: Artěmij Panarin.

Vojtěch Balon

Góly a asistencie: 21. Atkinson (Panarin), 24. Milano (Calvert, Dubois), 26. S. Jones (Atkinson, Dubois), 58. Vanek

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Cole, D. Savard, R. Murray, Nutivaara – Panarin, Dubois, Atkinson – Milano, N. Foligno, Bjorkstrand – Jenner, Wennberg, Vanek – Sedlák, Letestu, Calvert.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, Weegar, Petrovic – Dadonov, Barkov, Bjugstad – Huberdeau, Trocheck, Malgin – J. McGinn, McCann, Vatrano – Haley, MacKenzie, Sceviour.

Rozhodca: Pochmara, Furlatt – Miller, Daisy