Exhibícia | (kon.) |
Ženy - finále (KOR – SWE) | 3:8 (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 18.deň | (kon.) | | | Záverečný ceremoniál | (kon.) |
Muži - Štvorbody (3. a 4. jazdy) | Vítěz: Německo (kon.) |
NHL - Posledný prestupový deň | (kon.) |
Ženy - 30 km | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Muži - Štvorbody (3. a 4. jazdy)
Vítěz: Německo
22
|
Vrba hodně chyboval ve střední pasáži trati a musel hodně korigovat svůj bob. Stále mu patří 22. pozice.
|
|
22
|
Na řadě je druhé česká posádka v čele s Janem Vrbou.
|
|
19
|
Dvořák ale předvedl nejhorší jízdu v dosavadním průběhu závodu a je až půl vteřiny za Brity. Bude čekat, zda se dostane vůbec do elitní dvacítky.
|
|
19
|
Nyní přichází řada na Dominika Dvořáka a jeho kvarteto.
|
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Konečné pořadí
1. Německo 3:15,85
(F. Friedrich, C. Bauer, M. Grothkopp, T. Margis)
2. Německo +0,53
(N. Walther, K. Kuske, A. Rödiger, E. Franke)
-. Korejská republika +0,53
(J. Won, J, Junm J, Seo, D, Kim)
4. Švýcarsko +0,74
(R. Peter, T. Amrhein, S. Friedli, M. Kuonen)
5. Lotyšsko +0,8
(O. Melbardis, D. Dreiskens, A. Vilkaste, J. Strenga)
6. Kanada +0,84
(J. Kripss, J. Lumsden, A. Kopacz, O. Smith)
7. Rakousko +1,05
(B. Maier, K. Walch, M. Sammer, D. I. Moldovan)
8. Německo +1,26
(J. Lochner, Ch. Poser, Ch. Weber, Ch. Rasp)
9. USA +1,43
(C. Bascue, E, Weinstock, S. Langton, S. Mc Guffie)
10. Lotyšsko +1,56
(O. Kibermanis, J, Jansons, H. Lusis, M. Miknis)
11. Francie +1,71
(L. Costerg, V. Ricard, V. Castell, D. Hauterville)
12. Kanada +1,96
(N. Poloniato, C. Stones, J. Kirkpatrick, B. Coakwell)
13. Polsko +2,04
(M. Luty, A. Zdebiak, L. Miedzik, G. Kossakowski)
14. Švýcarsko +2,06
(C. Bracher, A. Knuser, M. Meier, F. Badraun)
15. Olympijští sportovci z Ruska +2,09
(M. Andrianov, A. Zajcev, V. Kondratěnko, R. Samitov)
16. Kanada +2,11
(Ch. Spring, L. Brown, B. Barnett, N. Wright)
17. Velká Británie +2,41
(B. Hall, N. Glesson, J. Fearon, G. Cackett)
18. Velká Británie +2,44
(L. Deen, B. Simons, T. Olubi, A. Matthews)
19. USA +2,69
(N. Cunningham, H. Abdul-Saboor, Ch. Kinney, S. Michenker)
20. USA +2,70
(J. Olsen, N. Weber, C. Valdes, Ch. Fogt)
----------------- Vyřazeni po 3 jízdách -------------------------------------
21. Česko 2:29,09
(D. Dvořák, J. Kopřiva, J. Šindelář, J. Nosek)
22. Rakousko 2:29.24
(M. Treichl, M. Glück, M. Rangl, E. Bassey)
23. Brazílie 2:29.49
(E. Bindilatti, O. Pessoni, E. R. Martins, R. Souza Da Silva)
24. Česko 2:29.59
(J. Vrba, J. Stokláska, D. Suchý, D. Egydy)
25. Austrálie 2:29.70
(l. Mata, D. Mari, L. Reidy, H. Smith)
26. Čína 2:29.74
(Šao I-ťün, Wang S'-tung, Li Čchun-ťien, Š' Chao
27. Itálie 2:29.88
(S. Bertazzo, S. Fontana, F. Costa, L. Bilotti)
28. Chorvatsko 2:31.45
(D. Silić, B. Nikpalj, M. Mezulić, A. Zelić)
29. Rumunsko 2:32.15
(D. A. Grigore, P. S. Muntean, F. C. Craciun, L. A. Bartha)
1. Německo 3:15,85
(F. Friedrich, C. Bauer, M. Grothkopp, T. Margis)
2. Německo +0,53
(N. Walther, K. Kuske, A. Rödiger, E. Franke)
-. Korejská republika +0,53
(J. Won, J, Junm J, Seo, D, Kim)
4. Švýcarsko +0,74
(R. Peter, T. Amrhein, S. Friedli, M. Kuonen)
5. Lotyšsko +0,8
(O. Melbardis, D. Dreiskens, A. Vilkaste, J. Strenga)
6. Kanada +0,84
(J. Kripss, J. Lumsden, A. Kopacz, O. Smith)
7. Rakousko +1,05
(B. Maier, K. Walch, M. Sammer, D. I. Moldovan)
8. Německo +1,26
(J. Lochner, Ch. Poser, Ch. Weber, Ch. Rasp)
9. USA +1,43
(C. Bascue, E, Weinstock, S. Langton, S. Mc Guffie)
10. Lotyšsko +1,56
(O. Kibermanis, J, Jansons, H. Lusis, M. Miknis)
11. Francie +1,71
(L. Costerg, V. Ricard, V. Castell, D. Hauterville)
12. Kanada +1,96
(N. Poloniato, C. Stones, J. Kirkpatrick, B. Coakwell)
13. Polsko +2,04
(M. Luty, A. Zdebiak, L. Miedzik, G. Kossakowski)
14. Švýcarsko +2,06
(C. Bracher, A. Knuser, M. Meier, F. Badraun)
15. Olympijští sportovci z Ruska +2,09
(M. Andrianov, A. Zajcev, V. Kondratěnko, R. Samitov)
16. Kanada +2,11
(Ch. Spring, L. Brown, B. Barnett, N. Wright)
17. Velká Británie +2,41
(B. Hall, N. Glesson, J. Fearon, G. Cackett)
18. Velká Británie +2,44
(L. Deen, B. Simons, T. Olubi, A. Matthews)
19. USA +2,69
(N. Cunningham, H. Abdul-Saboor, Ch. Kinney, S. Michenker)
20. USA +2,70
(J. Olsen, N. Weber, C. Valdes, Ch. Fogt)
----------------- Vyřazeni po 3 jízdách -------------------------------------
21. Česko 2:29,09
(D. Dvořák, J. Kopřiva, J. Šindelář, J. Nosek)
22. Rakousko 2:29.24
(M. Treichl, M. Glück, M. Rangl, E. Bassey)
23. Brazílie 2:29.49
(E. Bindilatti, O. Pessoni, E. R. Martins, R. Souza Da Silva)
24. Česko 2:29.59
(J. Vrba, J. Stokláska, D. Suchý, D. Egydy)
25. Austrálie 2:29.70
(l. Mata, D. Mari, L. Reidy, H. Smith)
26. Čína 2:29.74
(Šao I-ťün, Wang S'-tung, Li Čchun-ťien, Š' Chao
27. Itálie 2:29.88
(S. Bertazzo, S. Fontana, F. Costa, L. Bilotti)
28. Chorvatsko 2:31.45
(D. Silić, B. Nikpalj, M. Mezulić, A. Zelić)
29. Rumunsko 2:32.15
(D. A. Grigore, P. S. Muntean, F. C. Craciun, L. A. Bartha)
Ondřej Jícha
@OndraJicha